FOTO: Lauku sētas dalībnieki gadu pēc šova filmēšanas atkal satiekas salidojumā Valentīnas sētā

10 komentāri
FOTO: Lauku sētas dalībnieki gadu pēc šova filmēšanas atkal satiekas salidojumā Valentīnas sētā
Dalībnieku privātais arhīvs

Piektdienas, 16. septembra, pēcpusdienā pie saimnieces Valentīnas Roziņas Beverīnas novada Rozītēs atkal satikās pagājušās sezonas Lauku sētas dalībnieki. Nav šaubu, ka šī kompānija dēvējama par visu laiku draudzīgāko šova komandu.

“Mums nu jau tā ir tradīcija: septembrī satikties un braukt pie saimnieces, jo viņai 21.septembrī ir dzimšanas diena. Bijām pieci: Guntis, Ilona, Violeta, Arta un es,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Evija Smane.

Lai arī Lauku sētas filmēšana noslēdzās jau vairāk kā gadu atpakaļ, tās dalībnieki turpina sazināties, bet vairāki kļuvuši par lieliskiem draugiem. “Regulāri sazināmies ar Ilonu, Artu un Gunti.

FOTO: emocionāla atkalredzēšanās

Braucām ziemā kopā slēpot, ciemojamies viens pie otra. Pārsvarā zinām, kā kuram iet, ko dara, kur ir. Nesen satikāmies ar Oskaru, kurš viesojās Latvijā, kopā papusdienojām,” stāsta Evija.

Saimnieces Valentīnas apciemošana, lai kopā nosvinētu viņas dzimšanas dienu, protams, bijis īpaši emocionāls pasākums.

“Satikšanās Brenguļos bija prieka un arī sentimentālu jūtu pilna, daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu atausa atmiņā. Izstaigājām saimniecību,lai redzētu, kā kas ir mainījies. Nebijām tikušies šādā sastāvā tieši gadu,” priekā dalās Lauku sētas līdz šim saliedētākās komandas pārstāve.

FOTO: vai atceries? Lauku sētas aizraujošais fināls

VIDEO: un tā viss beidzās! Bet tikai ekrānā!

10 komentāri