Foto: ”Lauku sētas” Aigars liek lietā par uzvaru nopelnīto jumta segumu

8 komentāri
Foto: ”Lauku sētas” Aigars liek lietā par uzvaru nopelnīto jumta segumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Par uzvaru ”Lauku sētas” sestajā sezonā ugunsdzēsējs Aigars Kļavs saņēma vērtīgu balvu – jumta segumu no ”Toode”. Sarunā ar Skaties.lv Aigars atklāj – nu tas ir saņemts un tiks likts lietā!

”Liels paldies ”Toode” – jumta segums tika izgatavots divu nedēļu laikā, turklāt izcili un precīzi. Lai arī pats nosūtīju kompānijai izmērus, man zvanīja, lai precizētu nianses, ieteiktu kā labāk. Nebiju gaidījis tik pretimnākošu attieksmi, ņemot vērā, ka es jau par jumtu nemaksāju, bet saņemu kā balvu. Iespaidīgi,” priecīgs ir Aigars.

Jumts turpmāk dižosies Alojas pusē – Aigars to pasniedzis kā vārda dienas dāvanu savai māsai.

”Segumu atveda tieši 8. jūlijā – uz māsas vārda dienu. Nosmējāmies, ka uzlikta ļoti augsta latiņa dāvanām, ja vārda dienā dāvina jumtu,” smejas Aigars.

Nu māsas mājā sāksies jumta likšanas darbi. Aigars slavē kompāniju ”Toode”, no kuras saņemts ne tikai segums, bet principā viss jumta likšanai nepieciešamais.

Kad nu laimētais jumts nodots drošās rokās, ”Lauku sētas” uzvarētājam padomā pabaudīt vasaru ar savu mīļoto sievieti – šovā iepazīto Evitu. Abiem kopā ar bērniem nu iecerēts doties pabaudīt pāris brīvdienas Alūksnes pusē.

Par spīti skauģu runām, abi šo vasaru laimīgi bauda kopā. Nesen abi baudījuši romantisku vakaru Veczemju klintīs, bet Jāņos iepriecinājuši savus daudzos fanus ar fantastiskām kopbildēm tautas tērpos.

Aigars šovasar paspējis arī nofilmēties kādā filmā. Tur ”Lauku sētas” varonis, kā pats smejas, tēlojis īstenu ”zeku”.