6 komentāri
Foto: koši noslēgušās dalībnieku atlases ”Lauku sētai”; apskati potenciālās zvaigznes!
Skaties.lv/f64

18. un 19. jūnijā LNT un Skaties.lv risinājās atlases šovam ”Lauku sēta”. Divu dienu laikā šova veidotāji noklausījās desmitiem aizraujošu stāstu un iepazina neskaitāmus kolorītus personāžus. Kuri no viņiem jau rudenī priecēs skatītājus šova ”Lauku sēta” jaunajā sezonā? Skaties.lv piedāvā ielūkoties attēlos no atlases un jau izteikt prognozes!

Otrā atlases diena izvērtās ne mazāk spilgta. Otrdien uz atlasi bija ieradies nebijuši liels skaits vīru no Latvijas malu malām. Piemēram, Dairis ieradies no Gulbenes novada, Artis no Skrundas, Ignats un Krišjānis no Talsu puses, bet Mārtiņs  – no Ērgļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēlus no pirmās atlases dienas apskati TE!

Un visi kā viens gatavi ”paņemt” publiku kā ar spēku, tā šarmu!

Rasmuss uz atlasi ieradies no Saldus. Ikdienā viņš strādā Somijā, bet ”Lauku sētā” gatavs iemācīties slaukt govi. Rasmusa dzīvē šis ir pagrieziena punkts – viņš ir izšķīries, un šovu izmantos arī kā iespēju parādīt sevi Latvijas meitenēm! Un, jā, viņš ir gatavs dejot striptīzu!

Kā nosmējās šova veidotāji, šī ”Lauku sētas” sezona varētu savest mājās ārzemēs izklīdušos latviešus. Apmēram puse no potenciālajiem šovmeņiem ikdienā strādā ārzemēs – Dānijā, Somijā, Norvēģijā, Īrijā, Holandē – un šovu redz kā lielisku variantu vasaras izklaidei dzimtenē. Un kas zina – varbūt, tikušiem pie slavas, sakārosies palikt dzimtenē?

Jānis cer tik šovā un uzvarēt, lai nopelnītu naudu dēla ārstēšanai ārzemēs. Viņa stāstu lasa TE!

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotomirkļus no atlases. Bildēs gan nav redzami visi censoņi – kā atklāj šova veidotāji, izvēle notiks starp apmēram 100 kandidātiem, bet paņemti šovā tiks vien labākie 12.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl