Foto: Jestri sākas ”Lauku sētas” atlases otrā diena

1 komentārs
Foto: Jestri sākas ”Lauku sētas” atlases otrā diena
OKSANA DŽADANA, F64

TV3 ēkā Dzelzavas ielā turpina ierasties atraktīvu ļaužu pulki no Latvijas malu malām, lai stātos ”Lauku sētas” veidotāju priekšā. Sākusies šova septītās sezonas atlases otrā diena, un Skaties.lv piedāvā ieskatīties tās notikumos un iepazīt spilgtākos tēlus.

Ligija ieradusies no Tukuma. Ligija ir pedagogs, taču ikdienā aizraujas ar sportu. Šovam pieteikusies impulsīvi. ”Nāku uz uzvaru!”, saka Ligija.  Ligija nenoliedz savu kašķīgumu, bet ir gatava parādīt savus trumpjus. Fano par ”Lauku sētas” pagājušās sezonas dalībnieci Evitu.

Linards ”Lauku sētai” pieteicās arī pirms diviem gadiem, tomēr neieradās uz atlasi, jo salauza degunu. ”Esmu lauku puisis”, tā sevi raksturo Linards.

Edgars ir brīvs un gatavs attiecībām arī ”Lauku sētā”. ”Varu iztikt bez komforta,” tā stāsta Edgars.

Klāvs no Ventspils ir bezdarbnieks, un ar pilnu krūti bauda vasaru.  ”Ja egles viena puse aizņemta, var gulēt arī otrā pusē”, par savu stratēģiju stāsta Klāvs.

Uzņēmējs Raivis dzimis un audzis Rīgā, lepojas, ka ir traktora vadītāja apliecība . ”Noteikti gribu uzvarēt, esmu bijis pokera spēlētājs, tādēļ azarts ir asinīs,” tā Raivis.

”Gan strādāju, gan nestrādāju un daru, ko vajag, un arī, ko nevajag,” par sevi smejas Oļģerts no Ropažu puses. Gatavs tikt līdz galam, baidās vien no tā, ka ”dabūs pa purnu.”

Jānis no Kandavas šobrīd ir bezdarbnieks. Draugi uzskata, ka ”Lauku sētā” būtu melnā humora meistars.

Raitis strādā Rīgas piena kombinātā, ražo saldējumu. ”Nebūs tā kā, ka dalībnieki nebūs paēduši, no meža ogām var desertus pagatavot,” tā Raitis.

39 gadus vecais Agris no Alūksnes 15 gadus dzīvo Rīgā, strādā transporta nozarē, pārdodot jaunas mašīnas. No bērnības jau patikuši šovi, un viņu interesē ”kas ”Lauku sētai” vēderā.”

Uz atlasi ieradies kā pa taisno no darba – labi ģērbies. ”Lauku sētā shēmu iniciators nebūtu, taču gatavs ‘pieslieties’.” Ēst gatavošana nav sveša, tomēr Agrim ir svarīgas izejvielas.

Mārcis no Rīgas gatavs mesties izaicinājumos, bet vistu dīrāt un cūku svilināt nebūtu gatavs.

Atlases ”Lauku sētai” turpināsies līdz pat vēlam piektdienas vakaram. Kuras būs jaunās zvaigznes? Skaties bildes un prognozē!