Foto: jautri sākas ”Lauku sētas” atlases otrā diena

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

2 komentāri
Foto: jautri sākas ”Lauku sētas” atlases otrā diena
OKSANA DŽADANA, F64

Ar jaunu interesentu pieplūdumu sākusies ”Lauku sētas” atlašu otrā diena. Pirmie dalībnieki atbraukuši no Vircavas, Alūksnes, ieradies pulciņš rīdzinieku. Un, kas par talantiem – potenciālie šovmeņi lepojas ar spējām uzbrūvēt ”Dzimtenīti” un cept tortes!

Skolotāja Aelita uz šovu nāk ”pamuļķoties” – savulaik dzīvojusi laukos, prot slaukt govis un pieņemt dzemdības, uzbrūvēt ”Dzimtenīti”, bet pēdējos gados neko smagāku par iepirkumu maisiņu nav nesusi.

Pirmās atlases dienas atraktīvākos dalībniekus apskati TE!

Kaspars, kurš ikdienā rosās arī kā ”lielveikala gariņš”, bet no apkārtējiem saņem uzslavas par ”zelta rokām”, uz atlasi ieradies ne pirmo reizi, cerot, ka šoreiz izdosies parādīt savus daudzos talantus. Un, jā, viņš var mēnesi paciesties bes meitenes, lai pēc tam ”nolaistu uguņus” – šovā mīlas intrigās nepīsies.

Evija no Rīgas nekad nav slaukusi govi, bet izaicinājumu nebaidās. Viņai tāpat kā Laurai no Vircavas ļoti patīk ravēt! Un Lauras meistarstiķis savukārt ir pašas gatavota torte ”Cielaviņa”.

Ugunsdzēsējs – glābējs Aigars no Alūksnes pats jau iekārtojis savu zoodārzu un audzina kuplu bērnu pulku, bet grib vēl ”action”, un kur gan citur, ja ne ”Lauku sētā”!

Kuri tiks šovā? Izsaki prognozes un seko jaunumiem!