Foto: īpaši atraktīva publika no Latvijas malu malām raujas uz jauno ”Lauku sētu”

83 komentāri
Foto: īpaši atraktīva publika no Latvijas malu malām raujas uz jauno ”Lauku sētu”
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

18. jūnija rīta agrumā desmitiem cilvēku jau drūzmējās pie TV3 ēkas – sākās atlases ”Lauku sētas” septītajai sezonai. Divu dienu garumā par iespēju piedalīties šovā cīnīsies vairāki simti ļaužu no visas Latvijas. Skaties.lv piedāvā sekot līdzi atlašu norisei.

Kā pirmie ekspertu priekšā stājas vesels pulks vīru visdažādākajos vecumos no Latvijas malu malām.

Lai arī kungi pagaidām pārsvarā, dāmas paziņo – mierīgi noliktu pie vietas visus! Lai to pierādītu, 50 gadus jauna lēdija no Liepājas bez vilcināšanās novelk kreklu vienam no jaunajiem zēniem un liek ar to mazgāt logus. Puisis gan nesamulst – viņš tieši vakar nosauļojis torsu un gatavs to izrādīt fotogrāfam!

Lai pierādītu sevi ”Lauku sētas” komandai, ļaudis gatavi uz visu – kāds ar lepnumu atrāda Jānim Rāznam savas veiksmes apakšbikses un paziņo, ka, ja nav aizliegts, šovā gatavs taisīt bērnus un sapņo kails izskriet pa rudzu lauku, ja iespēja, kopā ar ”čiksītēm”.

Negaidīts pavērsiens ”Lauku sētas” atlasē: dalībnieki masveidā sāk izģērbties

Vienubrīd atlases telpā puiši pat gatavi cīnīties ar dūrēm un jau ”izbalsot” potenciālos konkurentus.

Ekspertu priekšā stājas arī atraktīvais Dobeles Jurčiks, kurš paziņo, ka šovā visdrīzāk ”nenoceltu saimniekam saimnieci”.

Pārstāvētas tādas pilsētas kā Skrunda, Jelgava, Rīga, Liepāja, Dobele, Kandava, Valmiermuiža, Lapmežciems, Vecumnieki, Viesīte, Jēkabpils un vēl daudz citu mazāku un lielāku Latvijas rajonu.

Piedalīties spēlē grib plašs kontingents: kikboksa treneris, elektriķis, metālapstrādātājs, profesionāls jumiķis, vairāki būvnieki, pilna laika un nepilna laika bezdarbnieki, lauksaimnieki un citu profesiju pārstāvji.

Atlases ”Lauku sētai” turpināsies divu dienu garumā līdz pat piektdienas vēlam vakaram. Jau tagad skaidrs, ka priekšā izcila sezona, jo pieteicies rekordliels skaits gribētāju, no kuriem tagad jāizvēlas labākos!