Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju

2 komentāri
Foto: dzejnieks Daiļais noķēris smuko Violetu uz liderīgu sesiju
Mairis Daiļais Liepiņš

Šovasar Latvijā ar pompu atgriezās un drīz klusiņām atpakaļ uz Dāniju aizlidoja šovu zvaigzne Violeta. Pašmāju šovbiznesu atkal satricināt viņai neizdevās, taču meitene paguva nopozēt īpašā fotosesijā ”Mīlas kruīza” dzejniekam Mairim Daiļajam Liepiņam, ko Mairis ar lepnumu nu atrāda Skaties.lv.

Kāpēc smukā Viva atgriezās Dānijā? Lasi TE!

Kā Skaties.lv atklāj Mairis Daiļais, kurš ir dzejnieks, bet viņa hobijs ir fotografēšana, viņš jaukajai Violetai kā šovbiznesa kolēģei laikā, kad meitene viesojusies Latvijā, sagādājis skaistu pārsteigumu no sirds.

Mairis uzaicinājis Violetu uz fotosesiju, lai iemūžinātu skaistules dziļāko būtību. ”Lauku sētas” un citu šovu zvaigzne bildes atzinīgi novērtējusi, un nu Mairis tās ar lepnumu grib atrādīt arī tautai.

”Man fotografēšana nenozīmē naudu, es to daru no sirds. Un ne jau visiem piekrītu. Nav jābūt izcilniekam, lai spētu fotografēt. Viss, ko mēs darām ir jādara ar smaidu un no sirds, tad rezultāts arī būs skaists.

Tāpat kā ar mīlestību. Tu mīli, un tevi mīl no sirds, viss ir skaisti, un jūs esat laimīgi. Lai ko tu arī darītu, tas ir jādara no sirds, jāspēj strādāt ar sirdi un savu iekšējo spēku.

Es esmu to jau atradis un daru visu no sirds,” par savu talantu fotografēt stāsta dzejnieks.

Kā Mairis dzīvo pēc ”Mīlas kruīza”? Lasi TE!

2 komentāri