Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus

6 komentāri
Foto: Aija Dembovska iekaro Anglijas bārus
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī vēl februāra izskaņā Anglijā dzīvojošā šovu zvaigzne Aija Dembovska nāca klajā ar paziņojumu, ka pilnībā atsacījusies no klubu dzīves, pāris dienas pēc šīs ziņas viņa tomēr salūzusi un izgājusi ballēties. Skaties.lv piedāvā reportāžu no svinībām.

Vēl 25. februārī Aija ziņoja, ka pilnībā pārstājusi iet uz klubiem.  Dažas dienas pēc šī paziņojuma Aija tomēr izlēma pārkāpt saviem principiem un devās iekarot Anglijas bārus. Skaistulīte, eleganti sapucējusies un pasvītrojusi savu sievišķību ar sarkanu lūpukrāsu, izbaudījusi dažus gardus kokteilīšus, taču sarunā ar Skaties.lv neslēpj vilšanos.

Kā pareizi uzvesties klubos? Dembovskas padomi ballīšu meitenēm TE!

”Klubos kā jau parasti – nekas īpašs,” nedēļas nogales piedzīvojumus komentē Aija.

Kārtējo reizi vīlusies klubu piedāvājumā, Aija atkal izlēmusi ierakties darbos un brīvo laiku veltīt pašizaugsmei, rosoties ”Facebook” grupā pieaugušajiem, kur viņa sākusi piedāvāt arī pamācošus domu graudus no pašas pieredzes.

”Dzīvoju tiem, kuriem esmu vajadzīga. Draudzējos ar tiem, par kuriem esmu pārliecināta. Kontaktējos ar tiem, ar kuriem man ir patīkami. Esmu pateicīga tiem, kuri to novērtē,” skan viena no Aijas mācībām.

Pievienojies viņas grupai TE!

Gribi redzēt Aiju pavisam pliku? Spied TE!

 
6 komentāri