29 komentāri
Fenomenāla līdzība! ”Lauku sētai” pieteicies latviešu Stiflers -”Amerikāņu pīrāga” zvaigznes kopija
Skaties.lv/Publicitātes foto

Lai arī nupat ”Lauku sētas” fani saņēmuši bēdīgu paziņojumu par to, ka Violetas kandidatūra šovam šogad izbrāķēta, satraukumam nav pamata. Atlasē uzmirdzējuši vairāki kolorīti tēli, un viens no spožākajiem ir Latvijas Stiflers jeb 26 gadus vecais celtnieks Normunds no Aizkraukles.

Kurš gan neatceras slaveno ”Amerikāņu pīrāgu” un tā varoni Stīvu Stifleru? ”Lauku sētas” potenciālais dalībnieks Normunds ir absolūta viņa kopija!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un Normunds par to nemaz nekautrējas. Sapratis, ka ir līdzīgs tēlam no slavenās filmas, viņš pat attīsta Stifleru sevī.

”Iztēlojos Stifleru visādos veidos – mēģinu dejot kā Stiflers, kustēties kā Stilflers. Mēģinu viņu atdarināt,” Skaties.lv stāsta Normunds.

Puisis uzreiz gatavs demonstrēt labākās ”Stiflera kustības”, ko apguvis no filmas.

Uzmanību! Latviešu ”Stiflers” darbībā

Ikdienā Normunds strādā celtniecībā. ”Daru visādus darbus, principā uzceļu māju,” sevi raksturo ”Stiflers”. Viņa dzimtā puse ir Aizkraukle, no kuras nāk jau ne viena vien ”Lauku sētas” zvaigzne, piemēram daiļā Violeta un viņas draudzene Sanita.

“Zinu Violetu, esmu viņu redzējis dzelzceļa stacijā un ballītēs, bet personīgi nepazīstu,” teic Normunds.

Vai viņš tiks ”Lauku sētā”? Tas pagaidām vēl nav zināms, taču Normunds ir entuziasma pilns – viņš kā celtnieks esot pilns darba spēka un ir gatavs mesties īstā piedzīvojumā.

Un, kas zina, varbūt, ja izdosies parādīties ekrānā, viņu pamanīs arī ”Amerikāņu pīrāga” veidotāji?

Citas bildes no atlases apskati šeit!

Foto: īstais Stiflers

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl