Fani, steidziet palīgā! Seksīgā Violeta vārda dienā skumju nomākta

10 komentāri
Fani, steidziet palīgā! Seksīgā Violeta vārda dienā skumju nomākta
Violetas privātais arhīvs

31. janvārī kalendārā ierakstīts skaists un skanīgs vārds – Violeta, kas nozīmē, ka laiks godināt Latvijas slavenāko šā vārda nēsātāju – Violetu Stepanovu. Diemžēl šovu zvaigzne savos svētkos nav īpaši labā omā.

Kā Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta, vārda dienā viņa pirmo reizi tā pa īstam sajūt draudzeņu un tuvinieku fizisku trūkumu. Pietrūkst svētku buču un dāvaniņu.

“Ai, te, Dānijā, nav svētku… Dirnu bez dāvanām. Vēlāk pati sev nopirkšu torti un šampi, un tas viss,” skumīga par to, ka ārzemēs nesanāks ballīte ar draugiem, ir Violeta.

FOTO: Violeta laika gaitā

Smukulīte apņēmusies sev garastāvokli uzlabot pati, pasniedzot dāvanu pati sev. “Domāju aiziet uz kādu veikalu nopirkt kaut ko garastāvokļa pacelšanai.

Piemēram, jaunu telefonu. Šim, kas man ir, kvalitāte sūdīga – nevaru pat uztaisīt nekādas bildes, ar ko vārda dienā fanus iepriecināt,” tā Violeta.

Viņa sola vakarpusē, ja garastāvoklis nebūs pavisam čābīgs, saposties pati sev par prieku un, ja būs iegādāts jauns telefons, iespējams, palutināt fanus ar svētku “selfiju”. Taču nekāda ballīte diemžēl Dānijā nesanākot.

Šovu zvaigzne atklāj, ka savā vārda dienā vairāk nekā jebkad ilgojas saņemt sveicienus no mājām. Skaties.lv aicina visus Violetas fanus steigties kliedēt daiļaviņas nomāktību un sagādāt Violetai priecīgu pārsteigumu, nosūtot kādu apsveikumu sociālajos tīklos!

Video

 

10 komentāri