Fani piedāvā apmaksāt Violetas ”ātro kredītu” parādu tūkstošus

32 komentāri
Fani piedāvā apmaksāt Violetas ”ātro kredītu” parādu tūkstošus
Violetas privātais arhīvs

Latvijas šovu veterāne Violeta Stepanova nesen nāca klajā ar skumju stāstu – meitene Skaties.lv atklāja, ka nonākusi “ātro kredītu” gūstā un, tā kā Dānijā palikusi bez darba, vairs nespēj samaksāt regulāros maksājumus, līdz ar ko summa strauji aug. Pēc šā stāsta fani vērsušies pie daiļavas ar piedāvājumiem palīdzēt.

Violetas skumjo stāstu par “ātrajos kredītos” paņemtajiem tūkstošiem lasi šeit!

Kā Skaties.lv no Dānijas ziņo Violeta, vēsts par dziļo krīzi, kurā viņa nonākusi, radījusi īstu apvērsumu. Neskaitāmi fani ar sociālo tīklu starpniecību vērsušies pie viņas, piedāvājot dažāda veida palīdzību.

“Daži labi cilvēki piedāvā braukt strādāt citā valstī. Piemēram, uz Zviedriju, lai strādātu kafejnīcā. Neesmu glupa – atsaku,” Skaties.lv atklāj Violeta.

Foto

Viņu sadusmo ļaudis, kuri ziņu uztvēruši kā Violetas kliedzienu pēc palīdzības. Smukulīte uzsver, ka nekādu naudu neprasa un pati tiks galā ar savām problēmām.

“Daži domā, ka es sūdzos un prasu naudu. Daudzi iesaka vieglāko variantu – iet uz paneļa strādāt. Tagad es sāku domāt, ka tie komentētāji varbūt paši strādā uz paneļa.

Lai iet ieskrieties, pati tikšu galā ar savām problēmām,” dusmīga Violeta. Vairāki fani izteikuši vēlmi daiļo blondīni atbalstīt finansiāli.

Violetai ir apmēram trīs tūkstošu parāds ”ātrajos kredītos”, un šī summa strauji aug, jo bezdarbniecei nav iespēju veikt ikmēneša parāda atmaksu. Fani ir saprotoši un piedāvā glābt.

“Viens vīrietis piedāvāja apmaksāt visus manus kredītus. Es atbildēju – paldies, lai jums jauks vakars. Tas vīrietis nav manos draugos, izdzēsu, jo pārāk naivi izklausījās. Skaisti atšuvu viņu pirms vēl paspēja paziņot, ko vēlas pretī par šo kredītu atmaksu,” smejas Violeta, kura uzsver, ka varbūt ir blonda, bet nav dumja.

FOTO: Violeta laika gaitā

32 komentāri