Evija un Armands atklāj, kā noslēdzies viņu ”Lauku sētas” mīlasstāsts

1 komentārs
Evija un Armands atklāj, kā noslēdzies viņu ”Lauku sētas” mīlasstāsts
PUBLICITĀTES FOTO / F64

Kamēr Evita un Aigars pēc ”Lauku sētas” uzsākuši kopdzīvi, otrs šova pāris Evija un Armands pēc Armanda izbalsošanas divatā tā arī nav tikušies. Sarunā ar Skaties.lv abi atklāj, ka saglabājuši labas attiecības un uz vasaras dēku skatās kā šova daļu.

”Šovā pavadījām ļoti ilgu laiku, un saprotams, ka kļuva garlaicīgi un vientuļi. Tagad, atskatoties uz tās vasaras notikumiem, jāsecina, ka ar Armandu satuvinājāmies, lai kliedētu garlaicību,” sarunā ar Skaties.lv spriež Evija.

Armands no spēles izbalsots pirmais un ”Ķēķa runās” izteicās, ka gaidīs Eviju. Realitātē abi pēc puiša izbalsošanas divatā nemaz vairs nav satikušies.

Taču tikties sanācis visiem kopā, dalībniekiem atkalredzoties fināla filmēšanā, un tur viss esot bijis kārtībā – Evijai un Armandam nav problēmu draudzīgi komunicēt.

Taču, kā nu uzsver Evija, pāris abi nemaz nekad nav bijuši.

”Tur, ”Lauku sētā”, jau ir citas emocijas. Pēc tam, atgriežoties realitātē, viss mainās, atkal esi savā ikdienas dzīvē. Un acīmredzot ikdienas dzīvē mēs viens otram vairs neiederējāmies,” neslēpj Evija. Abus šķir arī attālums – meitene ir rīdziniece, bet puisis dzīvo Jaungulbenes pusē.

”Lauku sētas” vislabāk noslēptais mīlastāsts! Aigars un Evita pēc spēles uzsākuši kopdzīvi

Pēc filmēšanas jau pagājis vairāk kā pusgads, un Evija šajā laikā jau nodibinājusi nopietnas attiecības. Viņas puisis nav greizsirdīgs uz ”Lauku sētas” notikumiem – puisis saprot, ka šovs ir šovs, bet dzīve – pavisam cita lieta. Arī Evija nenožēlo vasaras piedzīvojumu.

”Kas tur ko nožēlot! Man tajā laikā nebija attiecību, tā bija spēle. Neko nožēlas vērtu neizdarīju,” smaida Evija. Pēc spēles ar Armandu, tāpat kā ar citiem spēles dalībniekiem, viņa saglabājusi labas attiecības. Visi turpina sazināties ”Lauku sētas” dalībnieku čatiņā.

Arī Armands Skaties.lv apstiprina – abi ar Eviju saglabājuši draudzīgas attiecības, abu stāsts beidzies, tā arī īsti nesācies.

Armands joprojām ir brīvs puisis un velta laiku sev, ar attiecību meklēšanu nesteidzoties.

”Ir fanes, kuras raksta un grib iepazīties. Atbildu tieši un godīgi – šobrīd nemeklēju attiecības,” tā Armands.