”Esmu pieradusi pie vīriešu uzmanības.” Evija Misa – daiļā pilsētniece ”Lauku sētā”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

4 komentāri
”Esmu pieradusi pie vīriešu uzmanības.” Evija Misa – daiļā pilsētniece ”Lauku sētā”
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ar vislielākajām ovācijām puiši ”Lauku sētā” sagaidījuši 20 gadus jauno Eviju Misu. Apburošā meitene sarunā ar Skaties.lv neslēpj – viņa ir īsta pilsētniece, kura lauku darbus nekad nav darījusi, bet vēlējusies izkāpt no komforta zonas. Taču sabijusies, ieraugot sētā uzmeistaroto alternatīvo dušu ar dīķa ūdeni…

”Jā, es esmu īsta pilsētas meitene, un tas arī bija iemesls, kāpēc pieteicos ”Lauku sētai”. Mana saskarsme ar lauku darbiem iepriekš bija bijusi ļoti minimāla – tuva nullei. Kādreiz biju kaut ko paravējusi dārzā, tas arī viss,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Evija.

Šovā viņa vēlējusies pati sev un apkārtējiem pierādīt, ka spēj izkāpt no savas komforta zonas. Kā smejas Evija, braucot uz saimniecību, viņa klusībā cerējusi, kaut tur nebūtu lopu, kas jākopj. Ieraugot reālo ainu, kurā gan lopu nav bijis, Evija sapratusi, ka viņu vairāk par dzīvniekiem satrauc sadzīves apstākļi laukos.

”Ieraugot ”vannas istabu”, mans pirmais jautājums bija – vai tiešām te cilvēki mazgājas? Auksts, ne visi tīrs ūdens no dīķa. Likās, ka te nebūs dzīves, taču galu galā nebija tik traki.

Patīkams atvieglojums bija tas, ka mums vismaz nebija siena kaudzē jāguļ, taču tas, ka visiem jāguļ vienā istabā gan bija traki! Nav patīkami, bet ar laiku pierod,” sadzīves apstākļus ”Lauku sētā” analizē Evija.

Prieku par to, ka saimniecībā nav lopu, nomainījusi ne visai patīkama atklāsme, ka tā vietā īsti vīru darbi – būvēšana, projektēšana. ”Nekā cita darāma tur īsti nebija, tāpēc labi, ka vīri vairākumā. Un vēl tie motorzāģi,” šausminās Evija.

Simpātiskās meitenes ierašanās spēlē radīja īstas ovācijas vīru starpā. Evija neslēpj – viņa ar šādu attieksmi rēķinājās.

”Esmu pieradusi pie vīriešu uzmanības, tāpēc tādu reakciju gaidīju. Šovā ierados kā brīva meitene, taču mans mērķis noteikti nebija tur veidot attiecības,” uzsver Evija, uzsverot vēlreiz – nākusi pārbaudīt sevi ārpus komforta zonas. Un šī meitenes uzdrīkstēšanās pārsteigusi visus.

”Mani kursa biedri, uzzinot, ka būšu šovā, teica: ”Tu esi pēdējais cilvēks, ko es varētu iedomāties ”Lauku sētā”,” smejas Evija, kura ikdienā studē Starptautisko ekonomiku un komercdiplomātiju.

Taču meitene ne mirkli nenožēlo savu lēmumu iet šovā – viņai izdevies iemīlēt lauku vidi!

”Kā kļūs siltāks, ar prieku atkal izbraukšu uz laukiem, varbūt pie saimnieces palīdzēt. Kāpēc ne?” jautā Evija.

Vai pilsētniece var uzvarēt ”Lauku sētā”? Skaties šovu ceturtdienās TV3!