”Esmu no tiem čaļiem, kas nekad neprecēsies.” ”Lauku sētas” brīvdomātāja Agņa stāsts

Lai arī ”Lauku sētas” pirmajās nedēļās kā absolūtos līderus sevi spilgti pieteica strādīgāko vīru kompānija, saukta par ”Lielisko četrinieku”, tuvojoties finālam, viss apgriezies kājām gaisā- spēka mitriķus spēlē pārstāv vien Agnis. Agnis Ruzga ‘’Lauku sētā’’ ieradies no Ventspils rajona Ziru pagasta un sevi dēvē par automehāniķi-dārznieku. Un viņa attiecību statuss ir ne mazāk neordinārs, kā puiša dzīvesstils.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • L

  L

  Devēja par lielisko četrinieku... Vai tiešām? Tas bija Sintijas teksts un bija "lieliskais lopu četrinieks"... Vispār ļoti žēl, ka viņš aizgāja, bet saprotams tas vien ir
 • Kurzemnieks

  Kurzemnieks

  Protams lielais brivdomatajs 2 bernus jau pametis, alimentus nemaksa, netiekas un redz kur jau trešajam tads pats liktenis bus... Nav kauna sevi saukt par viena bernu tēvu, kaut ir vel divi berni, katrs no cita sievietes, un viens no tiem berns ar īpašam vajadzibam. Fuj kauns.
 • Annele

  Annele

  Un šādi agņi mums te Latvijā palikuši. Bērnus ražot, un nekādas atbildības
 • Biruta
 • Ieva
  +21 +21 0

  Ieva

  Viņam jau ir cita draudzene!
  Par stradigumu var tikai piekrist, bet visu pārējo nekaunīga melošana. Katrs var izvēlēties nepreceties, bet tad nevajag saražot BĒRNUS (!!!) un pamest viņus!!! Viņam nav viens bērns! Viņam vēl divām sievietēm ir pa meitai, kuras ir pametis un neliekas ne zinis. Kā arī normāls vīrietis nenosleptu, ka mājas gaida ne tikai draudzene ar bērnu, bet bariņš ar draudzenes bērniem.
  Arī par darbu melo, nav sev nekāds priekšnieks, priekšnieks ir kāds cits viņam, bet pasniedz tā lai citi domāti, ka baigais čalis.
 • Lepna

  Lepna

  Īsts vīrietis! Darīja visu no sirds. Saimniecei laikam vajadzēja ķipa balamuti, kas viņai reklāmu mājai uztaisa!! Dabūja, bet vai darbus tas lācītis ar zāģu skaidām pildīts darīs?? Protams šovs, bet negodīgs!!! Agni, lai Tev viss izdodas? Vairs neskatīšos!!!
 • Šī tija

  Šī tija

  Kāds lohs šādi runāt par savu meiteni, mājās gaida ar bērnu bet šovā publiski visai valstij paziņo ka dabūjams. Vēmiens nāk. Vispār neciena meitenes.
 • Vita

  Vita

  Atkal virsraksts melīgs,rakstā atklājas ka Agnis teica laikam nekad neprecēsies nevis nekad neprecēsies.Laikam nozīmē ka tas nav akmenī kalts.
 • Valdis Dadeiks

  Valdis Dadeiks

  Ziriš. Šie jau viss darbs pieprot - malk sagādāt, dēl nokrāsot, iekš kūt kād netīrāk kak izsviest ārā. Turās, Limbaž pa Tēv!
  • Enrijs Velmunskis

   Enrijs Velmunskis

   Valdis Dadeiks stulb ne? Čalis aizgāja mājās. 🤷‍♂️
 • Hurma

  Hurma

  Pretīgi tizla intervija un intervētais kvadrātā.
  Cerams meitene jau ir prom un bērns šo nekad neizlasīs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!