”Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem ”Lauku sētā”

0 Komentāru

Realitātes šova ”Lauku sēta” finālspēles īpaši grūtas izrādījās gulbenietei Ilutai Kokorevičai. Sacensību otrajā posmā viņa pieņēma lēmumu padoties. Skaties.lv ”Ķēķa runās” Iluta atklāj, kā dalība šovā viņu mainījusi.

”Es uzskatu, ka mans stāsts ”Lauku sētā” ir visinteresantākais,” saka Iluta. Viņa norāda, ka neviens cits spēles dalībnieks tik daudz kā viņa nav sēdējis uz izbalsošanas sola un šķirojis pupiņas. Turklāt viņa tika izbalsota, tomēr pēc atgriešanās spēlē tieši viņai izdevās izcīnīt vietu finālā.

Daudzi no ”Lauku sētas” dalībnieki, spēlei noslēdzoties, atzinās, ka zaudējuši svaru. Vai arī Ilutai, kura šova sākumā apsolīja ”Lauku sētā” strādāt tik ļoti, lai varētu notievēt tā, ka visām draudzenēm skauž, izdevies mērķi sasniegt?

”Man par lielu brīnumu, es diezgan ātri nometu astoņus kilogramus. Pašai tā nelikās… Bija tā, ka drēbes jau sāka šļurkāties, un es sapratu, ka es esmu notievējusi, bet, ka tik ātri un tik daudz… Nav jau brīnums. Ar visiem pārdzīvojumiem, ar visu stresu un ar to ēšanu, neēšanu tas tā varētu būt,” teic Iluta

Tieši Iluta bija tā, kura ”Lauku sētā” visbiežāk izplūda asarās. Kādēļ tā? ”Es vispār esmu ļoti emocionāla. Ne tikai ”Lauku sētā”, arī dzīvē es esmu tāda,” skaidro gulbeniete.

Spilgtas emocijas viņai raisīja pirmā došanās uz izbalsošanas šķūni. ”No tā brīža es to šķūni neieredzēju. Es to šķūni gribēju sadedzināt un lūdzos visus svētos, lai zibens iesper tam šķūnim, lai viņa nav,” atminas Iluta.

Visgrūtākais šķūnī viņai bijis balsot par savu komandu. ”Mēs darām uzdevumus kopā, cīnāmies kopā, darbus darām kopā, un beigās viens ir jānodod. Mēs visi tik draudzīgi sēžam kopā, runājamies, dzīvojam bezmaz vai kā viena ģimene, bet kāds tev ir jāizsvilpj un uz ripas ir jāraksta tas vārds. Tas ir ļoti pretīgi, un man tas sākumā bija šausmīgi sāpīgi,” stāsta Iluta.

Jautāta, vai dalība ”Lauku sētā” maina cilvēku, Iluta atbild: ”Esmu mainījusies. Pirmajā ”Lauku sētas” dienā es biju pavisam nepārliecināta par sevi. It kā es sapratu, apjēdzu, ka es esmu ”Lauku sētā”, bet es ļoti šaubījos, vai šī ir mana īstā vieta, vai man tik tiešām šeit vajadzēja būt.

Bet tagad es esmu mainījusies. Es esmu nedaudz iemācījusies valdīt savas emocijas – gan labās, gan sliktās. Es vairs nebimbāju pie katra mazākā sīkuma, kaut kā mēģinu sevi noturēt. Es esmu nedaudz vairāk par sevi pārliecinātāka.”

Atgādinām, ka par ”Lauku sētas” astotās sezonas čempionu kļuva limbažnieks Kristaps Breške.

0 Komentāru

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti