Erotiski foto: ”Lauku sētas” seksīgā tetovētāja Sigita izģērbjas Ģipkas pludmalē

44 komentāri
Erotiski foto: ”Lauku sētas” seksīgā tetovētāja Sigita izģērbjas Ģipkas pludmalē
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Par lielisku tradīciju ”Lauku sētas” pēdējās sezonās kļuvušas pikantas fotosesijas. Ik sezonu vismaz viena skaistule ar prieku ļaujas Skaties.lv fotogrāfa objektīvam, neslēpjot savu augumu zem drēbju kārtām. Septītajā sezonā talantīgajam fotogrāfam Ģirtam Ozoliņam nopozēja apburošā tetovētāja Sigita Valtere.

Sigitas erotiskās bildes būs īsts saldais ēdiens ”Lauku sētas” faniem. Simpātiskā meitene lepojas ne tikai ar burvīgām, sievišķīgām formām – viņas ķermenis ir kā īsts mākslas darbs, jo to rotā dažādi tetovējumi.

‘’Es katru savu tetovējumu esmu pārdomājusi no A līdz Z. Manuprāt, katrs mans tetovējums ir man kā bērns, un es nevaru viņu nožēlot!’’ savu attieksmi atklāj Sigita.

Kādā skaistā pēcpusdienā Ģipkā Sigita ļāvās fotosesijai, kas apvieno mākslu un erotiku. Un tā ir iespēja vairāk izpētīt simpātiskās meitenes tetovējumus!

‘’Salīdzinot ar tagadējo jaunatni, es diezgan vēlu sāku sevi aptetovēt. Man bija 21 gads, kad uztaisīju pirmo tetovējumu ‘’Nepadodies’’,” stāsta ”Lauku sētas” dalībniece.

Šobrīd Sigitai ir 30, un tetovējumi jau aizņem lielu daļu viņas ķermeņa. Daudzi saistīti ar pagrieziena punktiem jaunās sievietes dzīvē, piemēram, kāds simbolizē uzvaru šķiršanās ‘’kariņā’’ ar bijušo vīru. Daļu tetovējumu Sigita sev taisījusi pati.

Kā Skaties.lv neslēpj Sigita, pēc uznāciena ”Lauku sētā” viņas sociālie tīkli lūzt no pielūdzēju vēstulēm. Meitenei jau iesūtīta vesela ”dandāļu” kolekcija, taču šie razbainieki uz atbildēm var necerēt. Sigitai jau ir lielisks mīļotais vīrietis, kura ģīmetne, starp citu, iemūžināta uz viņas augšstilba.

Bērniņš 16 gadu vecumā un skarbs attiecību rūdījums – vairāk par Sigitas privātās dzīves līkločiem lasi TE!

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!
44 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” kā viesstrādnieks ierodas Markus Riva

Radīta “Lauku sētas” himna – noklausies!

“Ķēķa runas”: kas Maijai sakāms, “Lauku sētu” pametot?

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

“Lauku sētā” atkal zog

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

"Ķēķa runas": Raivis atklāj, kam novēl uzvaru "Lauku sētā"