Emocionāls video: saruna ar Agni, kurš izvēlējās izstāties no ”Lauku sētas” īsi pirms fināla

10 komentāri

Pavisam neilgi pirms lielā fināla ”Lauku sētā” piedzīvots negaidīts pavērsiens – no spēles izstājies līdz šim par spēcīgāko uzskatītais Agnis Ruzga, atdodot savu vietu Venērai. Agnis ļāvās īpaši emocionālai sarunai ar Skaties.lv ”Ķēķa runām”.

Pēc Jurčika un Viljama negaidītās atgriešanās Agnis atsakās no dalības ”Lauku sētā”

Kā, pametot spēli, ”Ķēķa runām” atklāj Agnis, viņam kā jaukākais no ”Lauku sētas” atmiņā paliks saimnieces mazbērnu patiesais prieks par Agņa izveidotajām spēļlaukuma atrakcijām. Visgrūtākais darbs savukārt bijis baznīcas remonts, kad Agnim patiešām palicis slikti – strādīgajam vīrietim neizskaidrojamu iemeslu dēļ allaž dievnamos kļūstot nelabi.

”Vasara kopumā bija ļoti laba. Līdz šim brīdim,” ar smagu nopūtu teica Agnis. Viņš uzsver, ka cilvēki ar vājiem nerviem ”Lauku sētai” neder.

”Te ir reāli svarīgi, lai ir stipri nervi. Nav svarīgi, ko māk vai ko nemāk. Nervu sistēmu te vajag patiešām labu,” tā Agnis.

Mājās viņš samīļos savu ģimeni.

”Esmu no tiem čaļiem, kas nekad neprecēsies.” ”Lauku sētas” brīvdomātāja Agņa stāsts

Uzvaru Agnis novēl Venērai, kurai arī atdeva savu vietu spēlē.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!