Emocionālais terors vai stratēģija, kas apvedīs ap stūri visus? ‘’Lauku sētas’’ sezonas melnā avs – ‘’Lieliskais četrinieks’’

6 komentāri
Emocionālais terors vai stratēģija, kas apvedīs ap stūri visus? ‘’Lauku sētas’’ sezonas melnā avs – ‘’Lieliskais četrinieks’’
PUBLICITĀTES FOTO

‘’Lauku sētā’’ dalībnieki jau sadalījušies vairākās nometnēs, no kurām viena, saukta par ‘’Lielisko četrinieku’’, jau izpelnījusies neviennozīmīgu slavu. Agnis, Guntars, Mārtiņš un Kaspars sevi uzskata par vienīgajiem reālajiem darba rūķiem šovā, kuri arī cīnīsies finālā, kamēr pārējie sūdzas par puišu rupeklībām un uzmākšanos meitenēm. Skaties.lv noskaidroja, kas ir un kāds stratēģijas vadīts uz finālu iet lieliskais četrinieks.

”Tie cilvēki taču ir mežoņi!”

Sūdzības par ‘’Lieliskā četrinieka’’ uzvedību ir teju ikvienai ‘’Lauku sētas’’ meitenei.

‘’Lielākā daļa vīriešu, tā sauktais, ‘’Lieliskais četrinieks’’, šeit diemžēl ir ļoti rupji. Izteicienos, attieksmē vulgāri. Es tādus vīriešus savā dzīvē neesmu piedzīvojusi,’’ sarunā ar Skaties.lv neslēpj Sintija.

Jaunā sieviete neslēpj, ka, ieraugot šo kompāniju, pat apsvērusi iespēju neparakstīt līgumu par dalību ‘’Lauku sētā’’.

‘’Pirmo reizi ieraudzīju vienkopus tos pārējos cilvēkus un nodomāju – kādā ellē esmu nonākusi? Tie cilvēki taču ir mežoņi! Tas likās nepieklājības augstākais punkts.

Rupjības, neieklausīšanās otrā. Turēju pildspalvu rokā un domāju – parakstīt  vai neparakstīt līgumu?’’ atceras Sintija.

Meitenes par kompāniju, kuras priekšgalā cietuma rūdītais Guntars, sūdzas – vīrieši regulāri aicinot ‘’parādīt pupus’’ un izsakot citus neķītrus piedāvājumus.

‘’Guntars ir cilvēks, kurš izturas ļoti rupji un mēģina izkarot savas pozīcijas, nospiežot citus cilvēkus, pārsvarā sievietes.

Uzskatu, ka Guntars mēģina meitenes burtiski izterorizēt no spēles. Dzīvoju ar Guntaru vienā istabā, un, katru dienu dzirdu lamuvārdus un uzbļāvienus,’’ iespaidos dalās Sigita, kura spriež, ka pie attieksmes pret sievietēm, iespējams, vainīgs paša Guntara bēdīgais liktenis un cietumā pavadītais laiks.

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē – Guntara dzīvesstāstu lasi TE!

Meitenes sūdzas par neķītriem piedāvājumiem un pazemojumiem

Linda savukārt esot pieredzējusi to, kā zēni sākumā mēģinājuši ‘’sist kanti’’, bet, saņēmuši atraidījumu, sākuši meiteni publiski apsmiet un pazemot.

‘’Viņi nespēj pārdzīvot atraidījumu un tad uzreiz aizstāvas, sakot ‘’skaista, bet ar tukšumu galvā’’.

Tiek izteikti neķītri piedāvājumi, tu viņus atraidi, viņi uzmet lūpu un stāsta visiem, cik tu slikta esi,’’ neslēpj Linda.

Viens no atraidītajiem kārumniekiem esot Kaspars jeb Šarmantais, kurā, kā smejas Linda, vispār neesot nekā šarmanta.

‘’Šajā ‘’Lauku sētā’’ nav neviens vīrietis, puisis, zēns vai kā viņus nosaukt – rupeklis, ar kuru varētu izveidoties kaut kas. Man noteikti ne, un šaubos, ka arī citām meitenēm,’’ spriež Linda.

Arī Iveta jeb Ome, kurai gan cienījamā vecuma dēļ neķītri piedāvājumi netiek izteikti, neslēpj, ka izmantojusi savu Omes statusu, lai ieteiktu zēniem ‘’pievaldīt mutes’’.

Ar trauku mazgātājas algu vienai izaudzināt 5 bērnus un 2 mazbērnus. ‘’Lauku sētas’’ ‘’azbesta vecenes’’ Ivetas skarbais dzīvesstāsts

‘’Ikdienā dzird vien ‘’Parādi pupus!’’ un līdzīgas frāzes. Man jau nesaka, tām jaunajām. Bet nu jau mutes pievaldīja. Es kā ome arī atļāvos norādīt, ka bišķi vajag mutes pievaldīt, nav smuki,’’ notikumus komentē Iveta.

Vīri apsūdzības noraida – meitenes pašas provocējot ar nepiedienīgu apģērbu

Puiši, uzzinot, par ko sūdzas meitenes, reaģē asi – viņas pašas izprovocējot šādu attieksmi.

‘’Ko viņas tur di**! Pašas staigā pusplikas, plikām di***m, stringos, paketes redzas ārā. Purina di***s gar degunu kā aitas! Pretīgi izskatās!

Un tā tetovētā vispār pusdebila. Mani neinteresē, ko viņas par mani domā.

Vienīgā normālā meitene te ir Dana, pārējās tikai staigā pusplikām di***m. Neuzskatu, ka tas ir normāli – svešu čaļu klātbūtnē pusplikām skraidīt. Viņām po***.

Lai paņem gurķi un aiziet ‘’nomauc’’ mežā, nopludinās,’’ nikns ir Guntars.

Viņš ‘’Lauku sētā’’ ir vīrs, kurš darba nebaidās – abi ar Mārtiņu, rokot tranšejas, strādājuši teju visu nakti un nekurn. Tāpat Agnim un Kasparam neviens izaicinājums nav par grūtu.

‘’Mēs esam ‘’Lieliskais četrinieks’’: Mārtiņš, es, Agnis un Guntars. Mēs daudz ko mākām, daudz ko darām, pārējie te tik piepeld.

Tā arī sagājām visi četri vienā istabā un tā arī cīnāmies,’’ uzsver Kaspars. Arī viņš noraida dāmu sūdzības.

‘’Nu, bet pašas jau staigā pusplikas, piemēram, Sigita. Tad sakām – vai nu izģērbies pilnībā vai uzvelc ko piedienīgu,’’ tā Kaspars, spriežot, ka daļa dāmu spēlē ieradušās vien slavas vadītas.

Stratēģija, kas samulsinās pat šova veidotājus

Kasparam darbs problēmas nesagādā, un viņš neslēpj – lai arī pagaidām vēl izskatās labi, četrinieka vīri jūt, ka visi pārējie drīz sāks lūzt. ‘’Jau daži sāk čīkstēt, lūzt,’’ tā Kaspars, kuram jau ir sava stratēģija, kā viss notiks. Drīz ārā iešot Jurčiks un Viljams, un viņiem sekos meitenes, izņemot Omi un Danu, kura iefiltrējusies puišu kompānijā.

Agnis, kurš ir viens no ‘’Lieliskā četrinieka’’ un uzver – tie esot vienīgie cilvēki ‘’Lauku sētā’’, kas zina, ko dara. Pārējie esot jampampiņi, kuri skraida apkārt ar mačetēm un paši nesaprot, kas vispār notiek.

Arī Agnis nešaubās – ‘’Lieliskais četrinieks’’ būs finālā.

Pēc tam būšot ļoti interesanti – četrinieks izstrādājis stratēģiju, kas, ja izdosies, apvedīs ap stūri un samulsinās pat šova veidotājus.

Puiši, palikuši četratā, viens otru ārā nebalsošot – katrs nobalsošot par vienu, lai katram ir pa vienai balsij un šova veidotāji domā, ko darīt.

Pēc šova jau sarunāts ‘’Lieliskā četrinieka’’ tusiņš Skrundā, lai vai kāds būtu rezultāts. Vīri, protams, cer, ka kopā varēs skatīties finālu, kurā visi četri piedalīsies.

Vai tas tā notiks? Seko ”Lauku sētas” notikumiem TV6 piektdienās 21:00!

6 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētā” kā viesstrādnieks ierodas Markus Riva

“Lauku sētā” atkal zog

“Esmu lepna par sevi.” Saruna ar Ilutu, “Lauku sētu” pametot

Radīta “Lauku sētas” himna – noklausies!

“Ķēķa runas”: Ivars jūsmo par iespēju atkailināties TV kameru priekšā

Plaukst simpātijas un pirmais skūpsts: “Lauku sētā” virmo mīla

Video: Ivariņš “Lauku sētu” pamet ar jestru danci

“Viss melns un put.” “Lauku sētā” pienācis laiks līdz šim netīrākajam darbam

Balvu Gunāra pēdējais uznāciens TV šovā: kolorītais kungs ierodas “Lauku sētā”

"Lauku sētā" pēc izbalsošanas komandā paliek tikai viens vīrietis

Steiga un neuzmanība Ivaram liedz cīņu “Lauku sētas” finālā

Par ko sūrojas Magoniņa, "Lauku sētu" pametot?