Emocionālā cīņā noskaidrots ”Lauku sētas” uzvarētājs

18 komentāri
Emocionālā cīņā noskaidrots ”Lauku sētas” uzvarētājs
LNT publicitātes foto

”Lauku sētā” aizvadīta rosīga vasara – laiks plūkt darba augļus. Ceturtdienas, 23. novembra, vakarā LNT skatītāji bija liecinieki spriedzes, adrenalīna un emociju pilnai cīņai. Par spēles ceturtās sezonas uzvarētāju kļuva Kristaps Priedītis no Kalnienas.

Lai noskaidrotu, kurš sacentīsies lielajā finālā, visus četrus spēles dalībniekus – Elīnu, Daci, Matīsu un Kristapu – sagaidīja spēka un atjautības uzdevumi.

Pirmais no tiem – uzraktā zemē jāatrod kāds paslēpts priekšmets, jādodas pie kokā iekārtas burkas, ar nazi jāpārgriež aukliņa un kopā ar burku jādodas aiz traktora, kur ierīkotas laipas. Dodoties pa laipām, no katla ūdens jānogādā uz burku.

Kaut sākotnēji ievērojami atrāvies bija Matīss, šo uzdevumu visātrāk paveica Kristaps.

Kā tas ”Lauku sētā” pierādījies, nereti visu izšķir sekundes, milimetri, krikumiņi. Un no tālākas cīņas bija spiesta izstāties Dace.

”Pietrūka viens solis, viens apgrieziens, viens apdomājiens, lai es būtu finālā,” atzina Dace.

Nākamais uzdevums – ar akmeni bija jātrāpa pa podu, kurā iekšā maize, ar kuru jādodas uz aitu kūti. Tur bija jāatrod aita, kurai ap kaklu striķītī pakārti sērkociņi. Tie noderēja, lai izpildītu ”Lauku sētas” fināla klasisko uzdevumu – iekurinātu ugunskuru, kas pārdedzina striķi.

Arī šajā uzdevumā visiem ”iepogāja” Kristaps.

”Neskatoties uz to, ka vasarā čaklīšu komanda bija meiteņu, tomēr puišu viltīgums un pašpārliecība ņēma virsroku,” pametot šovu, atzina Elīna.

”Esmu bērnunama bērns.” Elīna fināla priekšvakarā atklāj skaudro dzīvesstāstu

Par šādu spēles pavērsienu neskuma Kristaps.

”Man Matīss ir parocīgāks pretinieks. Viņš ir nervozāks, nestabilāks, un tas, ļoti iespējams, var nospēlēt viņam nelabvēlīgi,” atzina Kristaps.

Spēles lielo finālu klātienē vēroja arī bijušie dalībnieki. Atkalredzēšanās emocijas sita augstu vilni, bet Kristapam un Matīsam vēl priekšā svarīgākās šīs vasaras sacensības.

Foto: LNT publicitātes foto

Fināla uzdevuma sākumā dalībniekiem bija dīķī jāatrod pludiņā iesiets dārgums – ripas ar dalībnieku vārdiem, kas jāsarindo tādā secībā, kādā tika sasisti šķīvji izbalsošanas šķūnī. Pēc tam jāņem zāģis un, izmantojot speciālas virves, jādodas uz nākamo uzdevumu – jāpārzāģē brusa, lai iegūtu atsvarā iekārtās norādes. Fināla posmā aitu vilnas mākonīšos bija paslēpts desmitiem atslēgu.

Visraitāk ar uzdevumu veicās Kristapam, kuram uzvaru šovā atnesa jau otrā atslēga.

”Sajūtas ir neaprakstāmas. Paldies visiem – vecākiem, krustmātei, mīļiem cilvēkiem! Vislielākais paldies meitai, kura deva spēku, esot prom no mājām, šeit rauties, nepagurt, pierādīt, ka esmu īsts vecis,” kļūstot par ”Lauku sētas” ceturtās sezonas uzvarētāju, teica Kristaps.

Foto: LNT publicitātes foto

Tikmēr Matīsam nācās atzīt: pilsētnieks nevar uzvarēt rūdītu vīru no laukiem. ”Kristapam stāvēja klāt lauku Dievs, un šoreiz uzvarēja taisnība,” teica šova otrās vietas ieguvējs.

Kristaps balvā saņēma 3500 eiro, bet spēles otrās vietas ieguvējs Matīss tika pie 500 eiro.

Video: pilna fināla sērija

18 komentāri