”Emocijas, smiekli un asaras!” ”Lauku sētas” fināliste Zane dalās pārdomās par šovasar piedzīvoto

3 komentāri
”Emocijas, smiekli un asaras!” ”Lauku sētas” fināliste Zane dalās pārdomās par šovasar piedzīvoto
PUBLICITĀTES FOTO

Ceturtdienas, 22. novembra, vakarā TV ekrānos noslēdzās populārās spēles ”Lauku sētas” piektā sezona. Emocionāli grūtā un saspringtā cīņā par uzvarētāju kļuva friziere Sanita Šņepste no Valkas, aiz sevis atstājot kandavnieci Zani Sterķi.

Uz vietu finālā pirmo reizi ”Lauku sētas” vēsturē pretendēja trīs meitenes – Zane Sterķe, Sanita Šņepste un Eva Savicka-Turka. Pēc pirmā posma no cīņas izstājās Eva.

Lielā fināla cīņa, kas tika aizvadīta nakts melnumā, izvērtās īpaši sīva. Vairāk par Sanitas un Zanes gaitām finālā lasi šeit!

Spēlei noslēdzoties TV ekrānos, Zane sociālajos tīklos dalījusies ar emocionālu ierakstu.

”Nu mans lielais vasaras piedzīvojums noslēdzies arī TV ekrānos. Paldies dalībniekiem, bez kuriem joprojām nav iedomājama mana ikdiena! Paldies lieliskajiem saimniekiem! Un lielais paldies visiem kuri, skatījās, atbalstīja, rakstīja un līdzi juta! Es tiešām nezināju, ka esat tik daudz!

Šī bija viena no manām labākajām vasarām. Emocijas, smiekli un asaras! Es tiešām ikvienam iesaku pieteikties un izbaudīt. Tā ir nenormāla sevis pārvarēšana un pievarēšana,” visiem par atbalstu pateicas Zane.

Kā uz notikumiem vasarā Zane atskatās šodien, fināla grūtības viņa vairs īsti neatminas.

“Zinu, ka ugunskura kuršana bija briesmīgi ilga un mokoša vieta. Tajā brīdī kad man beidzās tikpat kā sērkociņi. Goda vārds, biju pat gatava padoties. Pats fināls jau notika ātri. Tajā brīdī domā tikai par to, lai kāda no mums ātrāk atrod to īsto atslēgu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atceras Zane.

Otrās vietas ieguvēja, noslēdzoties šovam, tika pie naudas balvas – 500 eiro. Par naudas balvas tērēšanu viņa vēl nav domājusi. “Vienu brīdi domāju, ka varētu sevi palutināt ar kādu ceļojumu pēc smagi pavadītās vasaras, bet laiks rādīs,” tā Zane.

Tikmēr spēles uzvarētāja Sanita Skaties.lv neslēpj, – uzvaru jūtas godam nopelnījusi – kā nekā, Sanita spēles laikā nekad netika sēdējusi uz sliņķu sola vai parādījusies uz dalībnieku nīstāko ripām, nekad netika čīkstējusi par uzdotajiem darbiem, lai gan brīžiem tāpat kā visi citi bezspēkā salūzusi un pie sevis nodomājusi: ”Zeme, atveries!” Lielo interviju ar ”Lauku sētas” uzvarētāju lasi šeit!

3 komentāri