Ekskluzīvi: pirmais ieskats jaunās ”Lauku sētas” sezonas filmēšanā

Ir atlasīta lieliska komanda, atrasta fantastiska saimniecība un pilnā sparā rit ”Lauku sētas” jaunās sezonas filmēšana! Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties jaunās sezonas pirmajos kadros un uzzināt, kādas intrigas būs baudāmas ekrānos.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • helmuts

  helmuts

  Kad būs jaunā sezona, vai kaut ziņas par to? Katru dienu eju skatīties šeit vai nav kādu ziņu, bet nekā.
 • Hi...

  Hi...

  Visi negatīvie, kas te... Piesakiet savu sētu un redzēsiet neviena neizskatīsies laba.... Piesakieties kā dalībnieki un neviens jūs nebūsiet labs, gudrs utt... Personīgi es šo ŠOVU skatos kā filmu laba izklaide ar aktieriem amatieriem😉
 • Dačuks

  Dačuks

  Ko jus te rejat,suņu bars?Tadus kā jūs sauc par "dīvānā pirdējiem" ko jus pasi esat vai varat izdarit,mana skatijuma tikai vankšķēt jus te varat,vairak neko neesat spejigi.
 • G

  G

  Njā! Pirmajā šovā, kad balvā bija traktprs, piedalījās, spēcīgi dalībnieki, bet žēl ka vājš saimnieks. Turpmākajiem šoviem spēcīgi saimnieki, bet dalībnieki lētas popularitātes kārotāji. Nav ar brīnums, 3000eur par desmit cilvēku divu mēnešu smagu darbu. Atceramies, ka 3000 eur tiek tikai vienam, bet rēķini jāmaksā katram un savās mājās darbi arī jāpadara. Piedalīties var cilvēki kam viss jau ir vai arī kam nav ko zaudēt.
 • ttt

  ttt

  Tas viss ir šovam, tapēc jau ir tā atlase labākie ambīļi atlasīti ar visu saimnieci, lai dzimtu jaunas zvaigznes. Varbūt atjaunos to Anitas Vanšinieku lai tiktu pāri pa upi!
 • Fans

  Fans

  Nu gan ūķis atrasts!!! Normālas saimniecības šādā balagānā negrib piedalīties, nav jau brīnums
  • ...
   • Es

    Es

    Anita, tu, vai varbūt saimniece Lija???
   • Fans

    Fans

    Nē, nav gan. Sakopiet savu cūku kūti pirms laidiet iekšā cilvēkus un filmēšanas grupu. Vēl jau tauta paspēs izsmiet jūs, kad šovs rudenī ies gaisā
 • Laila

  Laila

  Publiskai apskatei izliktas ne tās skaistākās bilde...
  Šī gada lauku sētā ir daudz skaistu, sakoptu vietu, bet šovs paliek šovs!
  Un ezernieki, kuriem kauns... neskatāties un neķeriet katru jaunu info, dzīvojiet savā skaistajā, sakoptajā sētā un nākošgad aiciniet pie sevis, lai Ezere var lepoties!
 • Liene

  Liene

  Lauku sētās darba vienmēr daudz un nav jākaunas ka cilvēki met izaicinājumu un piedalās šovos, gan dalībnieki gan saimnieki. Kauns ir zagt, nevis dzīvot Ezerē. Bet mēs jau esam tauta, kurai patīk otru grauzt, nevis celt. Pirms par kādu runāt, es padomātu par to, kā es tiktu galā ar savu saimniecību vai īpašumu. Nesteigsimies ar secinājumiem
 • Bone
 • Īstu lauku sētu un saimnieku !!

  Īstu lauku sētu un saimnieku !!

  Par ko te gods un lepnums? Doma jau pašā sākumā bija laba, bet tagad jau viss ar sūnu apaudzis un novecojis ! Fiška jau ir tā,ka jāiet līdzi laikam un jābūt kautkādām pārmaiņām,, bet te ,atskaitot to,ka vadītājam vaigi aug un pats paliek smagāks,citu pārmaiņu nav !!! Būtu tiešām jārāda latviešu lauku sētas ar visiem atbilstošiem seniem paradumiem, darba tradīcijām,ar latviskām vakarēšanām pēc darba dienas, lai ir darbs padarīts un kaut kas celts atmiņā no sendienām ! Piemēram rudzu pļaušanu ar izkaptīm un siešana ar rokām un stādīšana kopiņās, kulšana,maizes cepšana,govju slaukšana ar rokām, cūku bēres un gaļas izstrādāšana un sagatavošana! Tas vis ir paveicams! Nevis tikai tos pieguļas un sagulēšanas vakarus ! Protams,ka vadītājam jāprot kas vairāk pašam par šķīveļu sišanu un sevis parādīšanu ! Jāsameklē kārtīgi saimnieki,kas savā sētā to visu atceras,māk un var noorganizēt! Tā būs īstas lauku sētas atnešana uz mūsdienām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!