Ekskluzīvi: pirmais ieskats jaunās ”Lauku sētas” sezonas filmēšanā

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

16 komentāri
Ekskluzīvi: pirmais ieskats jaunās ”Lauku sētas” sezonas filmēšanā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ir atlasīta lieliska komanda, atrasta fantastiska saimniecība un pilnā sparā rit ”Lauku sētas” jaunās sezonas filmēšana! Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu iespēju ieskatīties jaunās sezonas pirmajos kadros un uzzināt, kādas intrigas būs baudāmas ekrānos.

Skaties.lv ciemojās šova filmēšanas vietā, kur mūs sagaida un saimniecību izrāda allaž smaidīgais Jānis Rāzna, kurš būs arī jaunās sezonas vadītājs.

Saimniecībā šogad darba netrūks, un līdz ar ierastajiem uzdevumiem, dalībniekiem nāksies veikt arī šovā vēl nepieredzētus izaicinājumus, tostarp, salasīt un pagatavot vīngliemežus.

Skaties.lv sastapa arī jaunās sezonas dalībniekus, un te pārsteigums sagaida arī mūs – spēku mērošanās nenotiks, kā pēdējos gadus ierasts, starp puišu un meiteņu komandām. Kā šogad cīnīsies dalībnieki? Tas lai pagaidām paliek kā intriga!

Šova veidotāji un dalībnieki Skaties.lv neslēpj, ka, lai arī šķiet, ka ”Lauku sēta” ir pieredzējusi visu, šī sezona atkal pārspēs visu iepriekš ”savārīto”.

Vakar ”Lauku sētā” izcēlies skandāls, kas pārsitot pat leģendāro Violetas lamāšanos, tāpat jau noklausītas mīlas prieku skaņas.

Tas viss ekrānos jau pēc pavisam neilga laika.

Tikmēr apskati attēlus no atlasēm un prognozē, kuri varētu būt potenciālie šovmeņi!

Vai tie būs šie atraktīvie brašuļi?

Vai šovā mīlas intrigas pīs valdzinošā un brīvā Eglīte, kurai puišus pakaitināt izdevās jau atlasē?

Bet varbūt kāds no šīs kompānijas?

Seko jaunumiem Skaties.lv!