35 komentāri

Par ”Lauku sētas” jaunās sezonas sensāciju un diemžēl arī pirmo izbalsoto kļuvis stilists Jānis Paass. Puisis, kurš saimniecībā atteicās strādāt, bet pēc izbalsošanas rupji izlamāja saimnieci, uzreiz pēc izbalsošanas pasaka visu, ko domā Skaties.lv ekskluzīvajās ”ķēķa runās”.

Skaties.lv visu šova filmēšanas laiku nodrošināja ”Lauku sētas” dalībniekiem iespēju ”izkratīt sirdi” kameras priekšā īpašajā saimniecības ”ķēķī”. ”Ķēķa runās” var teikt visu, ko domā, jo TV tās netiek rādītas – šova ”virtuvi” iepazīt ir iespēja tikai rūdītākajiem faniem Skaties.lv īpašajā ”Ķēķa runu” sadaļā.

Skandalozo ”Lauku sētas” sēriju ar Paasa lamāšanos skaties te!

Pirmais iespēju pateikt visu, ko domā, izmantojis Jānis Paass, kurš kameru priekšā stājies uzreiz pēc izbalsošanas.

”Tikšu projām no šīs nelielās elles,” pēc izbalsošanas atviegloti nopūties Paass, paziņojot, ka nejutis vēlmi ”veltīt sevi sūdiem”.

”Laurai novēlu notievēt,” skarbs, pametot kolēģus, ir Jānis.

TOP komentāri

 • Linda Paure
  +22 +18 -4

  Linda Paure

  100% tur apakšā slēpjas kkas, lai būtu "reitings". Tieši tādēļ Jānis noteikti tur tika paņemts.
  Daļēji piekrītu Jāņa teiktajam beigās, jo nu šobrīd izskatās saimniecei uz urā, atbrauc cilvēki, kas izberž kūti, ar tādu sūdu kārtu! - un vēl pasaka, ka 1x kūts esot tik tīra!
  Bet, lai nu kā, ir stulbi tagad komentēt - ka Jānis ir tāds un tāds, katrs esam indivīds un ne mums par otru spriest! ;)
 • Kukainiite
 • ..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl