3 komentāri

Lai mazinātu vispārējo kašķēšanos un godīgi noteiktu, kuri tad ir spēcīgākie strādātāji Lauku sētā, saimniece sarīkojusi spēli pāriem, kuras rezultāti parādīs, kuri dalībnieki var pamatoti saukties par lielākajiem darba rūķiem. Noskaties sacensību ekskluzīvi Skaties.lv!

Lai noskaidrotu, cik dalībnieku ir spēcīgi kā pāri, viņiem tika dots īpašs uzdevums, kas sastāvēja no diviem posmiem – bija jānogādā galamērķī akmeņi, kurus pirmā dalībnieku puse sakrāva pie kājām otrajai dalībnieku pusei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs varēja pats izvēlēties, kuram konkurentam piegādā akmeņus, un te nu varēja labi novērtēt, kurš kuru vēlas iegāzt.

VIDEO

Pirmo vietu sacensībās ieguva brālēns un māsīca – Rūdolfs un Mairita. Abi dāvanā saņēma “sienaugšas izdzīvošanas komplektu”.

FOTO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl