Ekskluzīvi: ieskats īpaši spraigajā ”Lauku sētā”, kas pirmo reizi notiks pie jūras

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

3 komentāri
Ekskluzīvi: ieskats īpaši spraigajā ”Lauku sētā”, kas pirmo reizi notiks pie jūras
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Līdz ”Lauku sētas” septītās sezonas TV pirmizrādei atlikušas vien divas nedēļas, un noslēpumainības plīvurs lēnām krīt. Skaties.lv jau atklāja, ka pirmo reizi šova vēsturē ”Lauku sēta” notiks pie jūras, Ģipkā. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu saimniecībā, kas ļaus nojaust, kādi darbi šogad sagaida mūsu strādnieciņus.

Pirmo reizi šova vēsturē mūs sagaida ”Lauku sēta” zvejnieku stilā, ar visiem no tā izrietošajiem darbiem. Sezona būs tik spraiga kā vēl nekad, tāpēc ”Lauku sēta” pārceļas uz TV6 – telekanālu, kura skatītāji jau pieraduši pie asām izjūtām.

Sacensība norisināsies saimniecībā pie jūras Kurzemē, Ģipkā, kas atrodas nomaļā vietā aiz Rojas, netālu no Kolkasraga.

Sezonas čaklos strādniekus uzņems saimnieki Ieviņa un Ainars. Jūrā iešana, zivju tīrīšana un citi šovā vēl nepieredzēti darbi – tas viss šosezon būs baudāms skatītāju acīm. Skaties.lv jau var pačukstēt – ja iepriekšējās sezonās par īstu izaicinājumu kļuva lopu kaušana, šogad daiļavas līdz asarām un izmisumam novedīs zivju tīrīšana. Un vai visiem vispār ies pie sirds zivju zupa?

Šī gada spēles koncepts ir ”Spēks un daile”, kas nozīmē atgriešanos pie ierastā – vīriešu un dāmu attiecība spēlē būs līdzsvarā. Viss sāksies jau 2. oktobrī.

Septiņas daiļas meitenes un septiņi spēcīgi puiši no visas Latvijas ieradīsies īstenā Kurzemes sētā Ģipkas pagastā, mājā ar interesantu nosaukumu – ”Joki” pie saimniekiem Ieviņas un viņas vīra Ainara.

Lai gan sākotnēji šķiet, ka šajā saimniecībā darbu daudz nevarētu būt un viss ir skaists un sakopts, saimniekiem ir daudz ideju padomā gan sētā, gan ārpus tās, arī pašas sētas saimniecība ir varen liela, kas jau pasaka priekšā – darbu būs gana!

Saimniecei ir vairākas ieceres – saimnieku bērnu āra veidotais baseins būs jāatjauno, arī lielais šķūnis būs jāpārkrāso.

”Lauku sēta” šogad ir tik skaistā vietā un vēl pie jūras, kas būs īsts vilinājums visiem dalībniekiem. Taču nekādas peldes un laiskošanās, ja darbi netiek padarīti!

Savukārt, kad zivis iztīrītas, būves sabūvētas un citi lauku darbi padarīti, dalībnieki tiks arī pie pelnītas atpūtas, kas skatītājiem nozīmē pikantus kadrus pludmalē.

Vienvārdsakot – to nedrīkst palaist garām! Šosezon ”Lauku sēta” būs vērojama piektdienu vakaros TV6, jo šā kanāla skatītājiem cieņā īsta spriedze un asumiņš! Pievienojies skatītāju pulkam arī tu!