10 komentāri
Ekskluzīvi: ciemos jaunās sezonas ”Lauku sētas” saimniecībā
Toms Norde/Skaties.lv

Šovu fani, aizturiet elpu – jau ceturtdienas, 13. septembra, vakarā ekrānos ar piektās sezonas intrigām un jaunu kompāniju ierodas skatītāju iemīlētā ”Lauku sēta”! Jauna ir arī norises vieta, šogad šovs notiks Alūksnes pusē. Skaties.lv piedāvā ieskatīties saimniecībā, kurā šosezon risināsies, ui, kādas kaislības!

Šogad dalībniekus savā sētā uzņēmuši Valdis un Ilze, kuri saimnieko Alūksnes novada Māriņkalna saimniecībā ”Jaunozoli”. Kā Skaties.lv uzsver šova producenti, saimnieki šogad esot ļoti feini un entuziasma pilni. Savu sētu šovam viņi tika pieteikuši jau pagājušajā gadā, kad par norises vietu tika izvēlēti ”Mežkalpi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad, kad iespēja dota Valdim un Ilzei, viņi ir no sirds pacentušies un sagādājuši ”Lauku sētas” dalībniekiem nudien jaukus sadzīves apstākļus!

Par saimniekiem vairāk uzzini TE!

Jau drīz pēc ierašanās kompānija ”Jaunozolos” jūtas kā mājās. Bez kādiem kompleksiem sienaugšā, kur iedalītas guļas vietas, tiek izkārta vešiņa, un kompānija ar prieku samīļo saimniekiem piederošos lopiņus.

Galvenā saimniecības darbība ir gaļas lopu audzēšana, tāpēc siena vākšana un ganu vilkšana ir viens no galvenajiem darbiem, bet saimniecībā ir arī vistas, cūkas un truši, par kuriem, protams, ir jārūpējas katru dienu. Papildus tam saimnieki nodarbojas ar ēdināšanas biznesu un grīdu slīpēšanu, jo, kā paši saka, šajos laikos saimniecība viena pati pastāvēt nevarētu.

Nepalaid garām! ”Lauku sētas” piektā sezona ekrānos jau 13. septembrī plkst. 21.15! Būs karsti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl