Ekskluzīvi: atklājam pirmās ”Lauku sētas” 7. sezonas intrigas

10 komentāri
Ekskluzīvi: atklājam pirmās ”Lauku sētas” 7. sezonas intrigas
PUBLICITĀTES FOTO

Priecīgas ziņas ”Lauku sētas” faniem – lieliskā šova 7. sezona ekrānos būs baudāma jau šoruden! Turklāt zināmas jau dažas detaļas par šovu. Uzmanību – šosezon viss notiks vēl nebijušā vidē, īpaši spraigos apstākļos un telekanālā TV6!

Katrai ”Lauku sētas” sezonai kā firmas zīme ir savs izteiciens vai savs vārdiņš. Spēles fani atcerēsies, kā šovs pašmāju mutvārdu vācelītē ieviesa vārdiņu ”joksēties”, bet pagājušogad puiši aizkulisēs radīja rupju versiju par slaveno ”Lauku sētā darba daudz!”.

Šīs sezonas sauklis būs ”Šept i šept, un šept i japadar!” Iespējams, pēc šā saukļa ”Lauku sētas” faniem jau būs zināma nojausma par to, kur notiks šovs, ja jau tajā skanēs kurzemnieku akcents.

”Šogad dalībnieki ir īpaši kolorīti, un sezona izdevusies īpaši spraiga. Mūs, šova veidotājus, pārsteidz, ka katru sezonu piesakās arvien foršāki un foršāki dalībnieki,” Skaties.lv stāsta šova veidotāja Indra Miziša.

Tā kā notikumi ”Lauku sētā” šogad būs vārda tiešākajā nozīmē spraigi, izlemts šovu rādīt TV6. Šā kanāla cienītāji jau pieraduši pie asām izjūtām un adrenalīna, un ”Lauku sētas” septītā sezona būs viņiem tieši pa prātam!

”Lauku sētas” jaunā sezona TV6 jau rudenī!