Ekskluzīva reportāža: Aija Dembovska piektdienas naktī iekaro Vecrīgas klubus

189 komentāri

Piektdienas, 12. oktobra, naktī šova ”Lauku sēta” zvaigzne Aija Dembovska āva kājās deju kupes, seksīgas garās zeķes, sarkanu krūšturi un devās iekarot Vecrīgas klubus. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu reportāžu no Aijas klubu tūres.

Ballīti Aija sāk klubā ”Četri balti krekli”, kuru pati dēvē par savu mīļāko atpūtas vietu. ”Laba latviešu mūzika, dejas, un te man puiši vienmēr uzsauc! ”Kreklos” par kokteiļiem nekad neesmu iztērējusi ne centa!” jūsmo zvaigzne.

Tas, ka Aija klubā ir ”savējā”, manāms uzreiz – vakara mūziķi Aijai pat ļauj uzdancot uz skatuves, personāls sirsnīgi sveicina kā regulāro klienti. Un, jā ik uz soļa ”Lauku sētas” fani, kuri vēlas nobildēties! Aija viņiem šo prieku neliedz.

Ballītei par godu Aija ir smalki saposusies – kleitiņa, sarkana vešiņa un kā visa odziņa – seksīgas garās zeķes.

Gribi redzēt Aiju pavisam pliku? Spied TE!

Kad ”kreklos” kārtīgi padejots, Aijas ceļš ved uz folkklubu ”Ala”. Nemaz tik viegli aiziet nav – teju katra ceļā satiktā kompānija Aiju atpazīst un jautā pēc kopbildes. Aija faniem neatsaka!

Lielākie ”Lauku sētas” fani pat ir pavisam drosmīgi un vēlas Aiju nobučot! ”Man ir draugs, bet viņš sapratīs – esmu šovu zvaigzne, un tās ir tikai bučas faniem,” smejas Aija.

Pulkstenis ir pusčetri no rīta, un Aija grib dziedāt karaoki! Un to zvaigzne iecienījusi darīt ”Funny Fox” – citās populārās karaoke vietās neielaižot pagātnes konfliktu dēļ, un nevajag arī!

Aija jau zina, ko dziedās – kas gan viņu labāk varētu raksturot, ja ne ”Ai, jel manu vieglu prātu”. Un, protams, visapkārt jau atkal fani.

”Lauku sētas” skatītāji Aiju sveic un atpazīst pilsētas ielās arī rīta agrumā, kad zvaigzne izlemj braukt mājās. Nav nekādu šaubu – šī ir Aijas nakts!

”Zini, lai ko kāds rakstītu komentāros, izejot ielās, redzu īsto cilvēku attieksmi. Visi ir tik superīgi, sirsnīgi un forši. Un tad es tiešām sajūtos kā superzvaigzne,” smejas Aija.

Doties uz filmu sadaļu

TOP komentāri

 • Megija Upeniece
  +121 +118 -3

  Megija Upeniece

  Tagad visa normālā tautas daļa ir tikusi informēta uz kuriem klubiem NEiet, lai nesatiktu šādas "zvaigznes" ?.
 • Sausmas
 • Sanda Sanda
  +53 +51 -2

  Sanda Sanda

  Velta Liepa muļķiem nav robežu... Tāpēc. Gudri cilvēki klusi un mierīgi sasniedz savus mērķus, kamēr tie, kuriem ar prātu švaki, ne no kā nekaunas un nebaidās ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl