Ekskluzīva intervija: Lauku sētas uzvarētājs atklāj, kas ļāvis plūkt laurus šovā

1 komentārs
Ekskluzīva intervija: Lauku sētas uzvarētājs atklāj, kas ļāvis plūkt laurus šovā
Foto: Skaties.lv

Mārtiņam Ainim Rogam (30), kura nodarbošanās ir lauksaimniecības stādu un puķu audzēšana, lauku darbi nav sveši, tādēļ likumsakarīga varētu šķist viņa uzvara šovā Lauku sēta. Sarunā ar portālu Skaties.lv Mārtiņš atklāj, kas patiesībā ļāvis kļūt par Lauku sētas otrās sezonas uzvarētāju.

Jau no pirmajiem soļiem šovā Lauku sēta talsenieks Mārtiņš Ainis Roga demonstrēja uzkrītošu atturību neiesaistīties intrigās un apskaužamu optimismu. Dzīvesprieku viņš, protams, nav zaudējis arī īstajā dzīvē, kur kopā ar sievu audzina dēlu un meitu. ”Mana dzīvesprieka recepte – vienmēr ir jāsmaida. Neies jau par sīkumiem vai problēmām bēdāties. Vienmēr ar smaidu uz priekšu!” teic Mārtiņš.

Ne viens vien šova skatītājs un līdzjutējs pamanīja, ka Mārtiņam ir veiksmīga roka – šova finālā tieši viņš ”uzgāja” īsto kokosriekstu no 30, bet kādā no iepriekšējās sērijām viņš veiksmes rezultātā tika pie velosipēda. Jautāts, vai arī dzīvē Mārtiņam ir laimīgā roka, viņš atzīst, ka pats gan par to nav īpaši domājis. ”Bet, kad jūs tā sakāt, tad jā, īstenībā varētu tā būt,” atzīst Lauku sētas dalībnieks.

FOTO: Mārtiņš Ainis Roga šovā Lauku sēta

Sākotnēji Mārtiņš gan nav domājis, ka varētu tikt līdz finālam, viņam primārais bijis iekļūt desmitniekā. Kā zinām, šovam Mārtiņš pieteicās kopā ar sievu. Sakrita tā, ka Mārtiņš startēja Lauku sētā, bet sieva Solvita šoruden TV ekrānos gozējās šovā Paķer līdzbraucējus!.

Lai gan Mārtiņa ikdiena paiet savā saimniecībā, kur roka lauku darbos jau “piešauta”, būtiskākais apstāklis uzvarai šovā bijis kas cits. ”Noteicošākais bija veiksmes faktors. Pārējais – notikumi norisinājās tā, ka es tiku līdz finālam. Un droši vien mērķis bija tas, kas stimulēja. Uzvarēt – tas bija mans mērķis, un es šo mērķi arī sasniedzu,” portālam Skaties.lv atklāj šova Lauku sēta otrās sezonas uzvarētājs.

Mārtiņš ir drošs, ka līdzīgā šovā piedalītos ar otri reizi. ”Jā, ar visām četrām! Tas ir forši! Lauku sēta tomēr vairāk vai mazāk ir šovs, kas atspoguļo cilvēku attiecības. Pats vari izvērtēt gan savas sliktās īpašības, gan savas labās īpašības, attiecīgā brīdī parādīt sevi ne pārāk labi un otrādāk, lai būtu cīņas spars gan pretiniekam, gan pašam,” pēc uzvaras viņš kodolīgi rezumē šovu.

Latviešiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā Mārtiņš novēl optimismu, saticību, mīlestību un nečīkstēšanu. ”Vidējais latvietis ir čīkstulīgs un drusku paslinks. Novēlu arī iet, darīt, darboties un kustēties. Un, protams, laimi,” skan Mārtiņa vēlējums.

FOTO: Lauku sētas fināla aizkulises

VIDEO: Saldā uzvara