Eglīte maina taktiku ”Lauku sētā”! Kārdinātāja izpelnās kolēģu uzslavas un apbrīnu

Pēc atgriešanās ”Lauku sētā” Līga Eglīte pilnībā mainījusi attieksmi pret spēli, un tas sāk mainīt arī kolēģu attieksmi pret viņu. Meitene, kura sākotnēji spēlēja uz savu seksualitāti, nu metusies darbos, bez ierunām aizstāj citus un par to strauji izpelnās kolēģu uzslavas un apbrīnu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • S

  S

  Vai top jauna 'sovu zvaigze'?Tá degradé gan jédzienu 'sovs', gan 'zvaigzne', gan TV programmu, kas ráda.
 • Edgars Kļaviņš

  Edgars Kļaviņš

  Malace, vēl tik vajag sākt dziedāt, un būs Latvijas zieds.🤔
 • Favorīts!😍😍😍

  Favorīts!😍😍😍

  Ak Eglīte,ak Eglīte,
  Tu pastāvīga esi -
  Tu zaļo ziemas aukstumā
  Tāpat kā vasar's karstumā.
  Ak, eglīte, ak, eglīte,
  Cik skaista tu gan esi.
  Tu grezno pilis, būdiņas,
  Nes visur mieru, līksmību.😚😚😚
 • andis

  andis

  Nu bet viss sākas no jauna...
  Tas taču loģiski, ka k-ko jaunu izdomāja. Izvirtusī Eglīte kļūst godīga un čakla, visu mīlētā šova dalībniece. Un kādam jāuzņemas k-kas vietā... Jau tiek izsludināta vietā...
 • Benita Meldrina

  Benita Meldrina

  Vairāk nekā uz nerviem krīt šamajo eglīsu-priedīšu locīšanās! Nepietiek, ka TV gorās, vēl internetā ielīst vajag!labāk ziņas vairāk un visur publicējusi LTV, nevismiesas, kuras ir vienkārši.... Izveidojiet vietni , kur izsalkuši vīr. dz. pārstavji piedāvā visu un aicina, kur vien var! Un vēl! Lai arī būtu! Gorās tādas mamzeles , lai dara! Visādas ir un visādu vajag! Othervise dzīve būtu garlaicīga, ir jau tāpat vīrusa dēļ! Vienīgi neliela mazsvarīga detaļa visā šaja funkšenā! Tām femalem nesanāk! Neizskatās, vai izskatās tizli, maigi sakot! Vai patiesi ši jaunuve to NESAPROT!? Galva ir it kā uz pleciem kā neliela piedeva visam, ko izrāda un parāda! Nebija diezgan , kad kādu tur ... burka vai ,,, pudele plātījās visos veidos, kivičs plosījās un nevarēja ne dienu pārciest, ja neizplātījās ar kailu miesu variācijām kopā ar daiļuvi, kura... nekomentēšu! Nobloķēt tos murgus arī nav iespējams! Tik un tā izlīdīs!
  • Velns
   +12 +12 0

   Velns

   Tik tīru valodu nebiju lasījis, gandrīz smadzenes mezglā sagāja 😂
 • Ainars Janis Pauls
  • Fans

   Fans

   Tevi tak mājās aizsūtīja, kā tu zini, kas tur ir vai nav🤦‍♂️😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!