Eglīte maina taktiku ”Lauku sētā”! Kārdinātāja izpelnās kolēģu uzslavas un apbrīnu

8 komentāri

Pēc atgriešanās ”Lauku sētā” Līga Eglīte pilnībā mainījusi attieksmi pret spēli, un tas sāk mainīt arī kolēģu attieksmi pret viņu. Meitene, kura sākotnēji spēlēja uz savu seksualitāti, nu metusies darbos, bez ierunām aizstāj citus un par to strauji izpelnās kolēģu uzslavas un apbrīnu.

”Man ir ļoti liels prieks par Eglīti, kura pilnīgi skriešus nes ārā visu un cītīgi strādā. Ir redzams progress,” skaistuli, kura sākumā ”Lauku sētā” slinkoja, šķūņa tīrīšanas laikā Eglīti paslavē nedēļas darbu vadītāja Evija.

Erotika griķu laukā un āra dušā: ”Lauku sētas” Eglīte ļaujas kārdinošai fotosesijai

”Ja reiz esmu tikusi šovā atkārtoti, tad es sajūtu zināmu azartu strādāt vairāk. Esmu sapratusi, ka ir jāpieņem tā militārā kārtība, ko ievieš Aigars.

Tagad vienkārši ir jāsaņemas un jāpāriet tādā zaldāta režīmā,” citu taktiku spēlē ieplānojusi skaistule, kuras sākotnējā stratēģija bija kārdināšana.

Arī pārējie dalībnieki novērtē Eglīti, kura bez kurnēšanas raujas darba laukā, kamēr pārējie vēl cīnās ar iepriekš nepadarītajiem darbiem. Galu galā, skaistule pat tiek laista palīgā zēniem malku cirst, un izskatās, ka kompānija ne tikai sāk pieņemt sākotnējo dumpinieci, bet veidojas pat zināmas simpātijas.

Nepalaid garām jaunāko ”Lauku sētas” sēriju jau 2. aprīļa vakarā TV3!

Vai arī skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied ŠEIT!