Eglīte: ”Lauku sētā” nebija manis cienīgu vīriešu!

2 komentāri
Eglīte: ”Lauku sētā” nebija manis cienīgu vīriešu!
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

”Lauku sētas” fanu prātus šobrīd nomāc jautājums – kas notika naktī pirms izbalsošanas starp Ingu un Eglīti. Kamēr daļa dalībnieku teic, ka jutuši gultu kustamies, pati Eglīte sarunā ar Skaties.lv paziņo – viņa kaislīgo pielūdzēju atšuvusi!

Bija vai nebija sekss? Dalībnieki atklāj, kādas skaņas naktī dzirdējuši no Eglītes un Ingus gultas puses

Eglīte, uzzinot, ko par nakts notikumiem runā kolēģi, vien sirsnīgi nosmejas. Nekā neesot bijis, abi neesot pat pabučojušies.

‘’Mēs tikai amzierējāmies. Bučošanās? Hahaha. Es to gluži tā nedefinētu – tik tuvas attiecības mums nebija. Bet acīmredzot es viņam simpatizēju.

Viņš man ir izteicis komplimentus par manu ārējo izskatu, bet nekā vairāk nav bijis,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Eglīte.

Viņa un Ingus saskatījušies, kopā darot virtuves darbus. Meitene jutusi, ka puisim ir liela interese par viņu un neslēpj – ļāvusies flirtam.

”Kopā strādājām virtuvē, sākām amzierēties, kopā čalot. Vakarā, tā kā Ingus gulta blakus manai, sanāca vairāk tāda pačalošana. Bučošanās nebija,’’ apstiprina diemžēl jau izbalsotā skaistule.

Ingus bijis pārāk uzmācīgs, un viņa puisi ”atšuvusi”. Un nemaz neskumst, ka nācies pamest spēli un šo flirtu.

Meitene spriež, ka ”Lauku sētā” nemaz nav bijis viņas cienīgu vīriešu – lielākā daļa jau esot bijuši attiecībās, un tādi viņu neinteresē. Vienīgais simpātiskais – Gustavs. Bet viņš izbalsots uzreiz pēc Eglītes ierašanās

‘’Gustavs bija ārkārtīgi simpātisks. Domāju, ka satiksimies pēc šova,” intrigu uzkurina Eglīte.

Apsteidz Gustavu un ”Piecērt Eglītei”! Spied TE un uzreiz pēc karantīnas joz uz randiņu Rīgas šikākajā restorānā!