Eglīte, gatavojoties randiņiem ar pielūdzējiem, sākusi drastisku tievēšanas kūri; ir jau pirmie rezultāti!

4 komentāri
Eglīte, gatavojoties randiņiem ar pielūdzējiem, sākusi drastisku tievēšanas kūri; ir jau pirmie rezultāti!
PRVĀTAIS ARHĪVS

”Lauku sētas” apburošā Līga Eglīte ik dienas saņem neskaitāmas vēstules no puišiem, kuri vēlas ar viņu iepazīties tuvāk. Līdzko beigsies ārkārtējā situācija, viņa dosies uz randiņiem ar zēniem projekta ”Piecērt Eglītei!” ietvaros. Un Eglīte apņēmusies uz randiņiem ierasties īpaši iespaidīgā veidolā. Zvaigzne jau kopš marta sākuma intensīvi trenējas, un tam ir rezultāti!

”Marta sākumā uzsāku intensīvi trenēties fitnesa trenera un spēkavīra Daiņa Zāģera vadībā. Izvēlējos viņu, jo viņš ir ļoti motivējošs un, es uzskatu, ka viens no labākajiem šajā jomā, jo viņam ir pasaules līmeņa sasniegumi. Mans uzskats, ka vajag sev izvēlēties to labāko, lai ko arī dzīvē dari.

Ilgu laiku nebiju sportojusi vispār, bet iekšēji sajutu, ka vajag atsākt. Kopš marta sākuma trenējos piecas līdz septiņas dienas nedēļā,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Eglīte.

Sākumā viņa apmeklējusi individuālos treniņus pie Zāģera, nu, atbilstoši ārkārtējās situācijas diktētajiem ierobežojumiem, turpina trenēties mājās tiešsaistes režīmā. Un pēc pirmā mēneša rezultāti jau esot izcili!

”Viduklī nākuši nost 6 centimetri, augšdelmos – pusotrs. Augumam parādījies cits reljefs, stāja kļuvusi staltāka. Jūtos savādāk savā ķermenī.

Domāju, ka rezultāts ir iespaidīgs, ņemot vērā, ka neesmu ieviesusi nekādas izmaiņas ēdienkartē. Vienīgi papildus lietoju L-karnitīnu, fitnesa vitamīnus un zivju eļļu. Bet citādi man ar ēšanu iet nekā. Es bieži jūtos skumji, un šīs skumjas kompensēju ar ēšanu.

Lai gan saka, ka 70% panākumu ir uzturā, bet sportā vien 30%, uzskatu, ka manā gadījumā treniņi strādā,” iedvesmo Eglīte.

Viņa uzsver, ka šobrīd jūtas lieliski un apzinās – īstie rezultāti ir vēl tikai priekšā, jo sportots vien mēnesi. Konkrētu mērķi simpātiskā meitene sev nav uzstādījusi, jo baidās, ka tā nesasniegšana noteiktajā laikā var likt nolaist rokas.

”Mans galvenais mērķis ir iegūt jaunu pārliecību par sevi. Apzinos, ka tiem, kuri raksta kritizējošos komentārus internetā, es nekad nebūšu laba – diez vai viņi būs laimīgi arī tad, ja izskatīšos perfekti,” par skauģiem nosmejas Eglīte.

Vai arī skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied ŠEIT!