”Dzīvē es tā neuzvedos!” Aiju Dembovsku sanikno ”Lauku sētas” sērija

Skaļi startējusi ”Lauku sētas” piektās sezonas pirmā sērija, kurā jau radušies četri pārīši, tostarp, slavenā Aija Dembovska un Rasmuss. Pēc sērijas noskatīšanās Aija sazinājās ar Skaties.lv un nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – Rasmuss viņai nemaz nav simpatizējis, un viņa valdzināšana bijusi Aijas šova stratēģija.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Jolanta Koroļčuka

  Jolanta Koroļčuka

  Es uzskatu ka nav pareizi dalībniekus dalīt vīriešu un sieviešu komandās.Vīrieši
  smagākajos lauku darbos vienmēr būs pārāki, un noteikt uzvarētāju pēc šiem kritērijiem nav pareizi es uzskatu,tāpat kā salīdzināt vīriešus un sievietes izšūšanā,adīšanā.Saprotu,ka lauku darbus nešķiros,bet cilvēcīgais faktors jebkurā saimniecība ir noteikti darbu šķirošana.
 • Marite

  Marite

  Aija ta tak ir riktiga mauka kas vinu nemtu par sievu nekopta meitene.Ka vinai kauna nau
 • kriks

  kriks

  nu nu Aijiņ... Tu esi tieši tāda, kādu sevi šeit parādi...nekaunies zvejot puišus Rīgas centrā gaužoties, ka nav naudas taksim, pēc tam soli pārskaitīt naudu, bet vienīgais ko varēja sagaidīt bija zvans pēc mēneša, ka esi slimnīcā un atkal vajag naudu... pie tam kavalieru bijis tik daudz, ka pat neatceries kur un ar kuru esi gulējusi... izskatās, ka pati tici saviem meliem...
 • ;)

  ;)

  Vnk ir cilvėkiem visādas slimības un šī ir viena tām retajām ko ārsti nau atklājuši!! ;) Viņai patīk parādīt cik pretīgi nagi fui nekopti,resnais vēders,celulīts drēbes u.t.t
  Jā un tad viņa slimīgi lasa par sevi komentārus un priecājas!!! Slimi!!
 • Oool

  Oool

  Te tak viens uz otru noveļ vainu, kā bērnudārzā! Visi tik balti un pūkaini, tik pareizi te attaisnojas😃 bet reāli no malas tas viss uzjautrina, katrs cenšas sevi iztaisnot, bet smieklīgi sanāk😃😃😃 cirks par brīvu.
 • Zee Ivonna

  Zee Ivonna

  Kārtējais šovs-kārtējās "zvaigzņu" dzīves ķemmēšana publiski....aktieri pa dzīvi 😀
 • Kitija Gatis Tomsoni

  Kitija Gatis Tomsoni

  Nju ja Rasmus pasuti un uzreiz jau ir citas atiecibas un nju melo vins 😃
  Pietiekam lasits pa to Aiju un sova ar nebrauc stradat un laij uzvaretu.bet laij otro pusit atrast 😃😃😃
 • saule

  saule

  Pilnīgi neaizrava šī sezona! Ar šausmam gaidu nakamo seriju! Jau pirma paradīta ne ka Lauku sēta,bet ka bordelis kur ieradušies jauni darbinieki! Un liks slodzē...darbs vai sexs
 • Mjā

  Mjā

  Tad ko viņa kameru priekšā tā uzvedas, ja negrib, lai par viņu tā runā... iestudēts vai nē, bet izskatās nežēlīgi briesmīgi!
  • dace

   dace

   Pilnīgi piekrītu. Tik vien jau prātam katram vajadzētu būt, lai saprastu, ka cilvēki kas skatās šovu tevi nepazīst un izdara secinājumus par konkrēto cilvēku atkarībā no tā kā kurš sevi parāda.
 • .
  +12 +12 0

  .

  Ja būtu teātris, tad izskatītos kā tajā šovā "Netīrās dejas" - lūk, tur bija atklāta amatieriska aktierspēle. Bet šeit dalībnieki uzvedas dabiski. Gribat teikt, ka viņiem visiem ir aktiera talants?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!