”Dzīvē es tā neuzvedos!” Aiju Dembovsku sanikno ”Lauku sētas” sērija

25 komentāri
”Dzīvē es tā neuzvedos!” Aiju Dembovsku sanikno ”Lauku sētas” sērija
Toms Norde/Skaties.lv

Skaļi startējusi ”Lauku sētas” piektās sezonas pirmā sērija, kurā jau radušies četri pārīši, tostarp, slavenā Aija Dembovska un Rasmuss. Pēc sērijas noskatīšanās Aija sazinājās ar Skaties.lv un nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – Rasmuss viņai nemaz nav simpatizējis, un viņa valdzināšana bijusi Aijas šova stratēģija.

Kā Skaties.lv paziņo Aija, viņas lakstošanās ar Rasmusu patiesībā bijis labi iestudēts teātris.  ”Tas ir tikai šovs, dzīvē es, protams, tā neuzvedos. Es uzspēlēju šova pēc. Dzīvē esmu pavisam citāda,” skaidro Aija.

Kā atklāj Aija, tā bijusi visas meiteņu komandas stratēģija – savaldzināt puišus, lai izsvēpētu viņus no šova un pašas uzvarētu!

”Un, ja Rasmuss apgalvo citādi, viņš melo! Viņš atbildēs par saviem vārdiem!” nikna Aija.

Meitene šobrīd ir jaunās, skaistās attiecībās un Rasmusam viņas dzīvē nav vietas – viss sakars ar viņu bijis tikai teātris. Kā uzskata Aija, ”Lauku sētas” sērijas radot nepareizu iespaidu par viņu kā sievieti.

Noskaties skandalozo sēriju TE!

”Es neesmu tāda, kā Rasmuss apgalvo! Negribu, lai kāds redz šos melus par mani. Tāpēc uzskatu par vajadzīgu izskaidrot, ka tas bija teātris. Viens ir šovs, bet reālā dzīve – pavisam kas cits,” rezumē Aija.

Savu viedokli ir izteicis arī Rasmuss! Viņa stāstu par sakaru ar Aiju lasi TE!

Skaties.lv sazinājās arī ar šova veidotājiem, lai noskaidrotu – vai tiešām dalībniekiem likts kameru priekšā piespēlēt, lai sižets būtu aizraujošāks?

Šova formāta režisors Andis Mizišs uzreiz uzsver – lai nu kur, bet ”Lauku sētā” nekāds teātris vai scenārijs nav nepieciešams. ”Pirmajā sezonā vēl mēģinājām kaut ko iestudēt, bet uzreiz sapratām, ka tas nav nepieciešams – viss labākais notiek pats no sevis!

”Lauku sētā” neko nedarām pēc scenārija, absolūti nekas netiek iestudēts vai teikts priekšā, un tas ir tieši pats foršākais – viss notiek pats no sevis. Šis ir no formātiem, kur nekas nav jāiestudē,” tā Mizišs, uzsverot, ka atraktīvajai Aijai kaut ko teikt priekšā nudien nav bijis nepieciešams!

Tas, kā viņa sevi parādīs kameru priekšā, bijis vien viņas pašas rokās. ”Mums nav nepieciešams iedalīt dalībniekiem izdomātas lomas, jo rūpīgi strādājam atlasē, saliekam ideālo dalībnieku komplektu, lai tie ir dažādi raksturos, dzīves pieredzē, vaļībās un tā tālāk. Pa šiem gadiem esam uztrenējušies redzēt cauri dalībniekiem un prognozēt kā kurš izpaudīsies,” skaidro šova veidotājs.

TOP komentāri

 • .
  +12 +12 0

  .

  Ja būtu teātris, tad izskatītos kā tajā šovā "Netīrās dejas" - lūk, tur bija atklāta amatieriska aktierspēle. Bet šeit dalībnieki uzvedas dabiski. Gribat teikt, ka viņiem visiem ir aktiera talants?
 • haha
  +10 +10 0

  haha

  Neko nevajag iestudēt, viss notiek pašplūsmā. Protams, ir situācijas, kurās iesaka kaut ko darīt, vai pateikt, bet pārsvarā tas nav nepieciešams. Cita lieta ir kā to visu parāda uz ekrāniem. Montāžas procesā var vienu pataisīt par baltu un pūkainu, bet citu par pēdējo neģēli. Katrā ziņā, interesanti paskatīties, kā lauķi ņemās un piedodiet, atvainojiet, nevienu simpātisku sievieti tur neredzēju. Tauki ļum no visām pusēm. Phe.
 • Mjā
  +9 +9 0

  Mjā

  Tad ko viņa kameru priekšā tā uzvedas, ja negrib, lai par viņu tā runā... iestudēts vai nē, bet izskatās nežēlīgi briesmīgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl