Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

26 komentāri
Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

‘’Lauku sētas’’ saimnieces lomā šogad Anita Kontene, kura viena pati vada ‘’Zēģelnieku’’ saimniecību Ezeres pusē, paralēli strādā ēdināšanas uzņēmumā, vada strādnieku viesnīcu un izveidojusi vietējās jauniešu grupas. Rajona aktīvākā sieviete, kā Anitu dēvē vietējie iedzīvotāji, emocionālā intervijā ar Skaties.lv atklāj, ka tikai pēdējos gados saņēmusies pacelt galvu uz augšu un uzsmaidīt pasaulei.

5

”Lauku sēta” – kauns pa visu Latviju?

Pirmš šovmeņu ierašanās saimniece uz lapas sarakstījusi potenciālos darbus, ko varētu darīt ‘’Lauku sētā’’.

‘’Domāju – sarakstīšu, ko te var darīt, un lai šova veidotāji izvēlas. Biju šokā, kad man atbildēja – tiks izdarīts pilnīgi viss!’’ par kompānijas darba spējām pārsteigta saimniece.

Viss pagasts jau pirms filmēšanas zinājis par ‘’Lauku sētu’’. Reakcijas divējādas.

‘’Meita teica – mammu, tāds kauns pa visu Latviju, te tāds bardaks. Bet es atbildēju – kāpēc ne? Vismaz nopļaus kāds zāli. Ir man tādi mazie sapnīši – lietas, ko sen esi gribējis, ko jau redzi vīzijās, bet nepiepildās. Šī ir iespēja tos piepildīt.

Varbūt puiši man beidzot uzbūvē lapeni, atpūtas vietiņu, soliņu, kur pasēdēt.

Ir kas ir pozitīvi noskaņotie, tie priecājas līdzi.

Kad vajag aizbraukt uz veikalu pēc kleitas, saku, ‘’esmu šova saimniece’’, man vajag būt smukai! Cilvēki priecājas un saka – noteikti skatīsimies!

Es gribu radīt tādu pozitīvu iespaidu par šo šova sezonu, un arī zēniem mācu cīnīties godīgi, kā vīriem. Nekādu skandālu un nesmukumu!’’ uz skaistu vasaru ‘’Lauku sētā’’ cer Anita.

26 komentāri