Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

26 komentāri
Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

‘’Lauku sētas’’ saimnieces lomā šogad Anita Kontene, kura viena pati vada ‘’Zēģelnieku’’ saimniecību Ezeres pusē, paralēli strādā ēdināšanas uzņēmumā, vada strādnieku viesnīcu un izveidojusi vietējās jauniešu grupas. Rajona aktīvākā sieviete, kā Anitu dēvē vietējie iedzīvotāji, emocionālā intervijā ar Skaties.lv atklāj, ka tikai pēdējos gados saņēmusies pacelt galvu uz augšu un uzsmaidīt pasaulei.

4

”Dzīvē esmu daudz cietusi no vardarbības.”

Šobrīd gan dažādu apstākļu dēļ saimniece ar savu mīļoto vīrietis kopā nedzīvo – abus šķir pamatīgs attālums, bet pāris regulāri sazvanās un tiekas, kad vien tas iespējams. Protams, tas nav ideālais dzīves modelis, taču jau tas ir daudz.

‘’Man vissvarīgākais vīrietī – godīgums un lai nedara pāri. Jo savā dzīvē esmu daudz cietusi no vardarbības. Un, ja tā, uzskatu, ka labāk dzīvot vienai.

Esmu savā vecumā sapratusi, ka gribu būt laimīga. Tāpēc labāk iestādu puķes un nekas, ja visi darbi netiek apdarīti. Veidoju apkārt laimīgu vidi,’’ saimniece.

Un ‘’Lauku sētas’’ puišu vasaras lielais uzdevums būs palīdzēt šo laimīgo vidi izveidot.

Puišus, kuri ieradušies spēlē, viņa sauc par kolosāliem cilvēkiem – visi divpadsmit gluži kā pa viņas prātam izlasīti.

‘’Tā kā strādāju ar jauniešiem un ikdienā ēdināšanas uzņēmumā un viesnīcā nāk ēst vīri, neapmulsu, ieraugot 12 puišus,’’ smejas Anita. ‘’Kā viņi cenšas, kā viņi skrien! Priekš manis, kaut kādas vecenes – tik jauki zēni. Nespēju vārdos izteikt savu laimi -vesels bars fantastisku, centīgu jaunu vīriešu. Kolosāla komanda.

Puiši pret saimnieci attiekušies ar lielu cieņu, kas gan neesot ierasti.

‘’Dzīvē esmu pelta un sista – daudz kam esmu gājusi cauri. Esmu cietusi no vardarbības no vīrieša puses. Un te pēkšņi – vesels bars vīriešu ar tādu cieņu pret mani! Dzīvē neesmu no laimes tā raudājusi!’’ par labi audzinātajiem zēniem sajūsmā saimniece.

26 komentāri