Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

26 komentāri
Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

‘’Lauku sētas’’ saimnieces lomā šogad Anita Kontene, kura viena pati vada ‘’Zēģelnieku’’ saimniecību Ezeres pusē, paralēli strādā ēdināšanas uzņēmumā, vada strādnieku viesnīcu un izveidojusi vietējās jauniešu grupas. Rajona aktīvākā sieviete, kā Anitu dēvē vietējie iedzīvotāji, emocionālā intervijā ar Skaties.lv atklāj, ka tikai pēdējos gados saņēmusies pacelt galvu uz augšu un uzsmaidīt pasaulei.

3

”Vecuma galā man beidzot atnāca mīlestība.”

Saimniece, kura šovā atstāj enerģijas un dzīvesprieka pilnas dāmas iespaidu, neslēpj – ilgus gadus tā nav bijis. Ilgus gadus viņa pa Ezeri staigājusi nodurtu galvu, un tikai pēdējos gados uzdrošinājusies to stalti pacelt un iet pasaulē plašu smaidu. Mīlestības iedrošināta.

‘’Ar draugu iemīlējāmies vecuma galā. Vecuma galā man beidzot atnāca mīlestība.

Un, ziniet kā ir? Ja vecuma galā tev sasola, saka, ka esi vislabākā, sauc par bitīti un sola, ka būsim kopā,’’ smaida saimniece. Tikai tagad, dzīves otrajā pusē, viņa saprot, kas ir laime attiecībās.

‘’Vīrietim sievieti jānēsā emocionāli uz rokām, jādāvā viņai ziedus. Atceros, kā man vīrs pārmeta: ‘’Kāda tu esi, kāda tu izskaties? Kā tu ej, kā tu staigā?’’

Vajadzēja paiet ļoti daudziem gadiem, lai es, pateicoties draugiem un savam Valdiņam, kurš manī saskatīja kaut ko un iemācīja uz dzīvi skatīties pozitīvi.

Es neesmu skeptiķe. Savulaik biju ļoti dzīvespriecīga meitene. Taču…’’ saimniece ietur pauzi un acīs sariešas asaras.

‘’Dzīve izvērtās citādi. Kad iepazināmies, draugs man teica, ka es nekad acis augstāk par zābakiem necēlu. Biju tā daudzu gadu gaitā pieradusi. Bet viņš neatlaidīgi centās mani iekarot, līdz radās šis ‘’klikšķis’’. Nespēju pat iedomāties, ka vecuma galā var tā iemīlēties,’’ nu jau smaida Anita.

26 komentāri