Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

26 komentāri
Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

‘’Lauku sētas’’ saimnieces lomā šogad Anita Kontene, kura viena pati vada ‘’Zēģelnieku’’ saimniecību Ezeres pusē, paralēli strādā ēdināšanas uzņēmumā, vada strādnieku viesnīcu un izveidojusi vietējās jauniešu grupas. Rajona aktīvākā sieviete, kā Anitu dēvē vietējie iedzīvotāji, emocionālā intervijā ar Skaties.lv atklāj, ka tikai pēdējos gados saņēmusies pacelt galvu uz augšu un uzsmaidīt pasaulei.

2

Vīrs aizgāja uz Rīgu dzīvot citas ģimenes dzīvi

Un bez darbiem saimniecībā viņai ir vēl neskaitāmi pienākumi – Anita vada jauniešu biedrību ‘’Pirmā stīga’’, kristīgo grupu ‘’Ceļš pie Jēzus’’, sniedz ēdināšanas pakalpojumus un pagastā izveidojusi nelielu strādnieku hoteli. Saimniecībā sanāk būt tikai agri no rīta un vēlu vakarā.

‘’Man ir četri mani bērni un divi audžubērni – bērni jau ir savā dzīvē. Manās mājās ir bijuši visādi bērni, arī visādi dzīvnieki ik pa laikam ieklīduši. Tā mums tā dzīve aiziet,’’ smaida saimniece.

Ar viņu kopā ikdienā dzīvo mazmeitiņa Evelīna, vasarās dzīvo arī otra mazmeita. ‘’Evelīna ir mans enģelītis. Tūlīt mācīsies septītajā klasē, tā ka esam te divas saimnieces,’’ smejas saimniece.

Pirms dažiem gadiem Anita izšķīrusies no vīra.

‘’Šo māju bijām iegādājušies kopā ar vīru, bet vīrs aizgāja dzīvot uz Rīgu citas ģimenes dzīvi. Bērni arī galvenokārt Rīgā, viena meita Grobiņā, audžudēls Tukumā. Vienpadsmit mazbērni, viena no mazmeitām jau apprecējusies, tā viss notiek.

Es tagad dzīvoju savu dzīvi. Esmu izlēmusi nodzīvot vecumdienas priekš sevis. Un tas, ka pie manis būs ‘’Lauku sēta’’, kas uzlabos visu saimniecību – tā ir kā dāvana!’’ smejas saimniece.

26 komentāri