Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

26 komentāri
Dzīvē daudz pelta un sista, atradusi īstu mīlestību vecumā. Atklāta intervija ar ”Lauku sētas” saimnieci Anitu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

‘’Lauku sētas’’ saimnieces lomā šogad Anita Kontene, kura viena pati vada ‘’Zēģelnieku’’ saimniecību Ezeres pusē, paralēli strādā ēdināšanas uzņēmumā, vada strādnieku viesnīcu un izveidojusi vietējās jauniešu grupas. Rajona aktīvākā sieviete, kā Anitu dēvē vietējie iedzīvotāji, emocionālā intervijā ar Skaties.lv atklāj, ka tikai pēdējos gados saņēmusies pacelt galvu uz augšu un uzsmaidīt pasaulei.

1

”Lauku sēta” kā fantastisks pārsteigums

‘’‘’Lauku sētu’’ allaž esmu skatījusies – tas ir šovs, ko mēs ar mazmeitu allaž īpaši gaidām. Kādu reizi mazmeita ieminējās: ‘’Ome, tu arī varētu pieteikties kā dalībniece.’’

Nodomāju, ka kā dalībniece gan nepieteikšos, jo man tam fiziski nav laika. Bet, cik forši būtu, ja ‘’Lauku sētas’’ komanda atbrauktu sakārtot mūsu saimniecību!’’ atceras Anita.

Un viņa sapratusi, ka palīdzīgas rokas saimniecībā nudien lieti noderētu, jo enerģiskā dāma ikdienā darbos raujas uz pusēm – rajonā viņai ir savs ēdināšanas bizness un viesnīca, paralēli vienai jātiek galā ar darbiem saimniecībā.

Kādu vakaru, lasot Skaties.lv, viņa, kā nu pati smejas, ‘’kā Dieva pirksta vadīta’’, atvērusi ‘’Lauku sētas’’ pieteikuma anketu un vieglu roku aizpildījusi. Turpat aši sabildēta saimniecība, bildes pievienotas anketai, un saimniece pat aizmirsusi, ka pieteikusies spēlei.

Pēc pāris dienām viņu jau pārsteidzis ‘’Lauku sētas’’ veidotāju zvans – braukšot apskatīties. ‘’Apskatījās, pateica, ka laba vieta – nodomāju, ka tā gan jau visiem saka, un atkal aizmirsu. Un pēc mēneša saņēmu atkal zvanu ar tekstu: ‘’Mēs esam jūs izvēlējušies!’’

Atbildēju: ‘’Pagaidiet, pagaidiet, man vajag apsēsties! Vai es pareizi sadzirdēju?’’ smejoties atceras Anita. Saimniece uzsver – atteikšanās no spēles ne mirkli nav bijusi prātā.

‘’Es fiziski netieku galā ar darbiem – gan šķiršanās process, gan veselības problēmas, operācijas, darbi ievelkas. Cik tad daudz mēs te varam izdarīt – visu saimniecību apkopjam es un mana mazmeitiņa Evelīna,’’ vaļsirdīgi stāsta saimniece.

Skaties ”Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

26 komentāri