Dubultspēks no Jaungulbenes! Uzvarai ”Lauku sētā” gatavi brāļi Normunds un Armands

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

12 komentāri
Dubultspēks no Jaungulbenes! Uzvarai ”Lauku sētā” gatavi brāļi Normunds un Armands
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Starp 12 puišiem, kuri cīnās par lielo balvu ‘’Lauku sētā’’ šosezon, ir arī divi brāļi – Normunds un Armands Blauvi no Gulbenes puses. Sarunā ar Skaties.lv puiši atklāj, ka jau atlasē jutuši – vai nu abi vai neviens, bet citiem dalībniekiem neesot iebildumu pret to, ka šovā ir divi brāļi. Vismaz pašiem brāļiem tā liekas…

Uz atlasi šovam abi aizvadītās vasaras sākumā ieradās kopā un neslēpa – abu sajūtas vienam pret otru nereti mainās – ja šovā tiks abi, tas nenozīmē, ka būšot draugi.

Nu, kad abi ieradušies ‘’Lauku sētā’’, Armands var atklāt Skaties.lv, ka jau jutis – brāļu faktors nospēlēs abiem par labu.

‘’Mēs jau zinājām, ka, ja tiksim šovā, tad tiksim abi. Ja paņems, tad paņems abus,’’ smejas Armands. Jā, esot šovā kopā, viņi izjūt zināmas priekšrocības.

Kā paši smejas – divas balsis ir labāk, nekā viena. Un šādā ziņā neesot problēmu. Abi darbojas kā lielisks tandēms, pirmajās darba dienās ‘’Lauku sētā’’ domas sakritušas par pilnīgi visu.

Normunds un Armands lolo cerību finālā iekļūt kopā, un var jau tagad apsolīt skatītājiem – nekādas iekšējās intrigas nebūs par iemeslu, lai abi nostātos viens pret otru.

”Lauku sēta” TV ekrānos no 20. februāra, taču, ja gribi to skatīties jau tagad, spied TE!

Brāļi apgalvo, ka neviens nav kurnējis par to, ka iespēja startēt šovā dota diviem vienas ģimenes pārstāvjiem.

‘’Nevienam arī netraucē, ka esam brāļi – visi jūtamies kā viena liela ģimene,’’ tā Armands.

Kā noskaidroja Skaties.lv, tā gluži gan nav – daļa dalībnieku uzskata, ka divu ģimenes locekļu dalība spēlē nav īsti pareiza, tāpēc jāmēģina vienu pēc iespējas ātrāk izbalsot. Vai brāļu faktors beigās nospēlēs pret zēniem?

Jaunākais no brāļiem, 21 gadu jaunais Armands, šobrīd nestrādā, bet agrāk bijis automehāniķis gan Latvijā, gan Beļģijā. Kā abi spriež, piesakoties šovam, Armands nav nekāds lielais lauku darbu eksperts, atšķirībā no vecākā brāļa, taču Skaties.lv jau var pačukstēt – šovs pierādīs pretējo!

Tiesa, kā Skaties.lv atklāj ‘’Lauku sētas’’ veidotāji, Armands būs arī viens no rupjākajiem šova dalībniekiem, kuram garastāvoklis mainās par 180 grādiem pat vairākas reizes dienā.

26 gadus vecais Normunds savukārt jau sešus gadus dzīvo Rīgā, kur strādā par ugunsdzēsēju. Taču viņš izlēmis atgriezties laukos un būvēt tur māju, un uzvara šovā būs lielisks atspēriena punkts jaunai dzīvei.

Lai arī brāļiem šovā ir zināmas priekšrocības – vienam otra atbalsts, vienalga būs grūti tik ilgu laiku pavadīt bez saviem mīļajiem. Armands ir brīvs puisis, kurš meklē ideālu meiteni – ar šādu tādu attiecības veidot negribas.

Normundu savukārt mājās gaida līgaviņa. Vai pēc ‘’Lauku sētas’’ gaidāmas kāzas?

‘’Kaut kad drīzumā jau vajadzētu. Taču vispirms gribas tikt prom no Rīgas. Esam no Gulbenes. Kādu laiku dzīvoju Rīgā, sākumā likās, ka Rīgā varēs nopelnīt naudu un būs labāka dzīve, bet ir tieši pretēji.

Tagad man gribas māju laukos, un tā balva – jumta segums, ir reāla motivācija, kas reāli noderētu,’’ stāsta Normunds.

Starp citu, ‘’Lauku sētā’’ abi varot iepazīt arī viens otru labāk, ieraudzīt jaunā gaismā.

‘’Vēl nekad neesmu redzējis jaunāko brāli tā strādājam – baigi bliež vaļā,’’ pārsteigts par brāļa varēšanu ir Normunds.

Ja abi iekļūs finālā, tam vairs neesot nozīmes – abi kopā jutīsies kā uzvarētāji.

‘’Tam, kurš no mums uzvarēs, vairs nav nekādas nozīmes,’’ smaida brāļi. Abi jau vienojušies – lai kurš uzvarētu, balva tiks investēta Normunda ģimenes mājas celtniecībā.

12 komentāri