Draudzība pēc šova turpinās: Stiflers atgriezies ”Lauku sētā”, lai palīdzētu rudens darbos

Pievienot komentāru
Draudzība pēc šova turpinās: Stiflers atgriezies ”Lauku sētā”, lai palīdzētu rudens darbos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr Latvija vēl tikai gaida ”Lauku sētas” jauno sezonu, šova visu laiku draudzīgākā komanda – ceturtās sezonas kompānija – turpina uzturēt siltus kontaktus un atgriezties saimnieces Sarmītes Kukaines-Oleksānes sētā, lai vienkārši tāpat palīdzētu darbos. Nupat tur ieradies Stiflers jeb Normunds Sakovičs.

Kā Skaties.lv atklāj Sarmīte, Stiflers nesen iekārtojies uz dzīvi Rīgā. Pārmaiņu laikā ”Lauku sētas” fanu mīlulim kļuvis mazliet spiedīgi ar naudiņām, un viņš palūdzis ”Lauku sētas” saimniekiem nelielu aizdevumu, nosoloties, ka pateicībā ”atstrādāšot”. Un kā īsts vīrs viņš savu solījumu turējis.

”Cepuri nost! Sestdienas rītā ieradās un uzreiz metās darbos! Novāca sakritušās lapas, sarūpēja malku. Vakarā paziņoja, ka nekur nebrauks un svētdien turpinās darbus – palīdzēs saimniekam aitām sētu sataisīt,” Stiflera darba prieku slavē Sarmīte.

Pēc darba dienas visi esot uzspēlējuši ”Monopolu” un sirsnīgi papļāpājuši.

”Parunājām par pagājušā gada ”Lauku sētu”, kurā arī piedalījās Stiflers. Viņš pastāstīja, ka tā bijusi ne tik spīdoša, tur no dalībniekiem neviens vairs kopā ”netusējot”,” tā Sarmīte.

Lai arī kopš filmēšanas viņas un saimnieka Aivara sētā jau pagājuši vairāk kā divi gadi, ”Lauku sētas” sezonas ”kodols” joprojām turas kopā, regulāri apciemo Sarmīti un sazinās.

”Egils ar ģimeni nesen bija ciemos bērniņu atrādīt. Liels prieks, ka ar dalībniekiem izveidojušās tik siltas attiecības. Kas atkrita, tie atkrita pašā sākumā, bet pārējie joprojām turamies kopā.

Arī Stiflers paziņoja, – viņam sestdienās, svētdienās nav ko darīt – braukšot turpmāk palīgā,” stāsta Sarmīte.

”Lauku sētas” fani atcerēsies, ka šova laikā pie Sarmītes Stifleram ar darbiem gāja tā, kā gāja – suņa voljers neizrādījās gana izturīgs un arī citi darbiņi neizturēja laika pārbaudi. Taču Stiflers nepadodas – saimniece slavē puisi par uzcītību un vēlmi apgūt jaunas zināšanas.

”Saimnieks iepazīstina Stifleru ar jaunu tehniku, un viņš jau uzreiz cenšas “štukot”, ko un kā ar to darīt. Malacis. Puisis pieaug,” Stifleru slavē ”Lauku sētas” visu laiku sirsnīgākā saimniece.