Dramatiskā cīņā noskaidrots ”Lauku sētas” uzvarētājs

15 komentāri

Piektdienas, 12. novembra, vakarā kanālā TV6 tika piedzīvots realitātes šova ”Lauku sēta” fināls, un sīvā cīņā par šova astotās sezonas uzvarētāju kļuva Kristaps Breške, bet otrajā vietā palika Aivis Kandavnieks.

“Lauku sētas” finālā startēja trīs dāmas – matemātikas skolotāja Mārīte, influencere Marta un “Lauku sētas” fane Iluta, kura vietu finālā izcīnīja, pēc atgriešanās šovā uzvarot atjautības un ātrumā stafetē, un divi puiši un sīvākie konkurenti – celtnieks Aivis un limbažnieks Kristaps.

Šogad finālspēles bija emocionāli spraigākās un fiziski sarežģītākās, kādas jebkad ”Lauku sētā” bijušas, un sacensība par uzvaru norisinājās vairākos posmos, kur katrā tika pārbaudīta finālistu fiziskā sagatavotība, mentālā izturība, atjautība, kā arī spēja stresa apstākļos pieņemt stratēģiski svarīgus lēmumus.

Pirmajā uzdevumā pēdējā vietā palika un no tālākas cīņas izstājās Marta. Sacensību otrais posms, kurā finālistiem savu izveicību nācās pierādīt virvju trasē, kā arī meklējot dārgumus upē un iekurinot ugunskuru, liktenīgs izrādījās Ilutai. Emocijas viņai neļāva tikt galā ar posma pirmo uzdevumu, un Iluta nolēma padoties.

Arī Mārītei ar uzdevumu neklājās pārāk labi, un šajā posmā viņa zaudēja, un tas nozīmēja, ka fināla sacensības turpināja Aivis un Kristaps.

Iepriekš izbalsoto dalībnieku uzmundrināti un atbalstīti, Aivis un Kristaps bija gatavi doties izšķirošajā cīņā, taču pirms tam šova dalībniekiem beidzot bija iespēja iepazīties ar ”Tērvetes līču” saimniekiem Ilzi un Edmundu, kuri, pieņemot dalībnieku šīs vasaras darbus, bija gandarīti un jūsmoja par viņu paveikto.

Pirms fināla sacensību pēdējā posma Kristaps sprieda, ka Aivis kā konkurents ir fiziski spēcīgāks. Abi kungi metās cīņā, kurā tika pārbaudīts ne tikai spēks, bet arī līdzsvars, stresa noturība un zināšanas par ”Lauku sētu”.

Spraigie pārbaudījumi noslēdzās ar pēdējo uzdevumu, kas jau kļuvis par fināla tradīciju, – atrast īsto atslēgu, ar kuru iespējams vērt dārgumu lādi, un šajā uzdevumā veiksme uzspīdēja Kristapam.

Par ”Lauku sētas” astotās sezonas uzvarētāju un galvenās balvas – 9400 eiro – ieguvēju kļuva Kristaps.
15 komentāri

Aktuālie Lauku sēta video

“Lauku sētas” Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

"Lauku sētā" izveidojies vēl viens mīlas pāris

“Lauku sētas” uzvarētājs Kristaps attiecības ar Maiju turpina arī pēc šova

“Katra dalībnieka katra darba stunda mums ir miljonu vērta.” Saruna ar "Lauku sētas" saimniekiem Ilzi un Edmundu

"Instagram" zvaigzne Marta “Lauku sētā” pieņēmusies svarā

Dramatiskā cīņā noskaidrots “Lauku sētas” uzvarētājs

“Lauku sētā” beidzot ierodas saimnieki

Mārīte “Lauku sētas” laikā ievērojami nokritusies svarā

“Vismaz pusei Latvijas iedzīvotāju “Lauku sēta” nebūtu pa spēkam.” Saruna ar otrās vietas ieguvēju Aivi

“Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem “Lauku sētā”

Viktorija, pametot “Lauku sētu”, spriež, ka varētu būt notievējusi

Noskaidroti “Lauku sētas” finālisti