Drāma ”Lauku sētas” aizkulisēs: Krišjānis pēc izbalsošanas vairākas dienas slapstījies mežā

13 komentāri
Drāma ”Lauku sētas” aizkulisēs: Krišjānis pēc izbalsošanas vairākas dienas slapstījies mežā

Pēc ”Lauku sētas” fināla nāk gaismā nelāgi fakti. Lai gan noteikumi paredz, ka izbalsotajiem dalībniekiem nekavējoties jāpamet teritorija, viens no dalībniekiem Krišjānis Berģis noteikumus ignorējis. Jaunais vīrietis slapstījies tuvējā mežā, vērojot, ko dara viņa izredzētā Zane, līdz ieradies kārtīgi izplosīties.

”Izbalsotajiem ir jāpamet spēle nekavējoties, taču Krišjānis šos noteikumus šogad pārkāpa. Trīs dienas pēc izbalsošanas viņš slapstījās pa mežiem, vērojot, ko dara un kā uzvedas viņa Zane. Tā bija tāda kā slimīga greizsirdība, un šī viņa uzvedība pārsteidza mūs visus,” sarunā ar Skaties.lv atklāj šova radošā komanda.

Šo dienu laikā Krišjāni pamanījis saimnieks, taču jaunais vīrietis, labi apzinādamies, ka nedrīkst atrasties saimniecības tuvumā, no viņa aizbēdzis.

Neērtā situācija samulsinājusi arī šova veidotājus – nekad iepriekš vēl nav gadījies, ka izbalsotais dalībnieks atsakās pamest ”Lauku sētu” un turpina slapstīties tās tuvumā.

Šova veidotāji pēc šīm trim dienām, saprotot, ka labi nebūs, izlēmuši dot Krišjānim iespēju uz brīdi atgriezties ”Lauku sētā”, lai izrunātos ar Zani.

”Lauku sētas” meiteņu stāstu par citām Krišjāņa biedējošajām izdarībām lasi TE!

Šī saruna līdz šim palikusi aiz kadra, taču nu tiek nodota skatītāju vērtējumam. Skaties.lv gan brīdina, ka nekādas mīlas pilnās vārsmas no puiša mutes nenāk – viņš metas Zanei virsū ar apvainojumiem, izrasot pamatīgu strīdu. Puisis uzskata, ka Zane viņu krāpusi ar Rasmusu.

Tieši šis nelāgais iznāciens arī bijis punkts abu attiecībām. Zane atzīstas, ka nav gaidījusi, ka puisis rīkosies tik ērmoti un paliks slapstoties mežā, lai viņu novērotu, bet atgriezīsies ar slimīgiem pārmetumiem.

Šī nav vienīgā intriga, kas palika aiz kadra. ”Lauku sētas” speciālizlaidumu skaties un par notikumiem, kas netika parādīti ekrānā, uzzini jau 29. novembra vakarā! Nepalaid garām!

13 komentāri