8 komentāri
”Divus mēnešus laimīgi dzīvojam kopā.” ”Lauku sētas” Vita atklāti par jaunajām attiecībām
Privātais arhīvs

”Lauku sētas” zvaigzne Vita Taube sociālajos tīklos nomainījusi attiecību statusu un sarunā ar Skaties.lv atklāj – viņa patiešām atradusi savu sapņu vīrieti, ar kuru laimīgi jau uzsākusi kopdzīvi.

Pēc tam, kad Vitas bijušais draugs un ”Lauku sētas” kolēģis Intars Sarmulis paziņoja par jaunām attiecībām , komentāros parādījās viedoklis, ka Vita tikmēr nīkstot vientulībā. Nekā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Skaties.lv atklāj Vita, viņai nākot smiekli par ļaudīm, kuri uzdodas par “drošiem avotiem”, kuri it kā zinot visu par viņas dzīvi.

Lai nu kurš, bet Vita jau nu bez vīrieša neskumst! Kā Skaties.lv apstiprina ”Lauku sētas” zvaigzne, viņai jau labu laiku ir nopietnas attiecības, tiesa, viņa tās nevēlas izrādīt kā Intars savu draudzeni. Attiecību statuss ”Facebook” nomainīts, bet to, kas ir laimīgais puisis, viņa pagaidām paturēs noslēpumā.

Taču viss ir pavisam nopietni. ”Es ar viņu jau 2 mēnešus laimīgi dzīvoju kopā,” atklāj Vita. Par viņas privāto dzīvi esot informēti viņai tuvie cilvēki, taču pārējie lai domā, ko grib!

”Cilvēki visu laiku kaut ko uz dullo raksta. Tāpat kā tie, kas publiski noliek manu firmu un pakalpojumus.

Kad uzrakstu privāti – neviena pīkstiena. Tikai izlasa,” stāsta Vita, kura draudzīgi centusies uzrunāt ļaudis, kuri interneta vidē sūdzējušies par it kā Vitas firmā saņemtiem nekvalitatīviem pakalpojumiem. Atbildēt Vitai šiem ļaudīm vairs neesot bijusi dūša.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl