7 komentāri
Depresija, zaudēti draugi un cīņa ar sevi: Jāņa Paasa dzīve pēc ”Lauku sētas”
Privātais arhīvs

Īsā, taču skandalozā dalība ”Lauku sētā” atstājusi paliekošus nospiedumus uz Jāņa Paasa dzīvi. Puisis savu ekrāna izgājienu dēļ zaudējis cilvēkus, ko iepriekš uzskatījis par draugiem, un šobrīd viņa dzīvē iestājies depresīvs pārdomu periods.

Kā Skaties.lv atklāj Paass, spilgtais iznāciens ”Lauku sētā” viņam ļāvis ieraudzīt to, kādi cilvēki patiesībā ir apkārt. Daļa ļaužu, kuri iepriekš likušies draugi, pagājušā gada izskaņā novērsušies.

”Dzīve pēc šova bija nedaudz traka, bet tas jau sīkums. Cilvēki, kas aizgāja no manas dzīves, izvēlējas to, ne es. Tie bija ”ķipa draugi”, bet izrādījās, ka īstenībā tie nebija nekādi draugi.

Pēc šova viņi pazuda, jo vienkārši nespēja pieņemt manus izgājienus. Bet tā ir dzīve. Īstie draugi, kam jāpaliek, tie palika,” par to, kā šovs ļāvis atsijāt viltus draugus, stāsta Paass.

Pēc visas jezgas par un ap ”Lauku sētu” Paasa dzīvē iestājusies pārdomu pilna pauze.

”Kā jau katru rudeni un ziemu man uznāk depresīvs posms. Tad brīžiem pazaudēju kaut ko un iepauzēju ar darbiem. Šis laiks man ir pārdomu un ideju laiks, cīņa pašam ar sevi,” neslēpj Paass.

Satraukumam gan neesot pamata – nomāktība esot vairāk pārejošs dvēseles stāvoklis, ne īsta depresija.

”Katram cilvēkam uznāk tādi posmi, man tie uznāk rudenī un ziemā. Bet šajā laikā esmu es ar sevi,” speciālista palīdzība modelim un stilistam nav nepieciešama.

”Lauku sētas” švītiņš ir brīvs arī attiecību ziņā.

Vai Jānis ir gejs? Lasi šeit!

”Dzīvē mēs katrs gribam kaut ko, bet ir jāmāk atteikties no kaut kā. Es nemācēju atteikties, pieķēros. Bet tā jau ir pagātne un atmiņas. Tagad man ir pārdomu laiks, ko veltu tikai sev,” tā ”Lauku sētas” skandālists.

TOP komentāri

  • ...
    +23 +17 -6

    ...

    Es gan teiktu, ka tie 'ķipa draugi' saprata, kas viņš patiesībā ir par putnu un notinās, lai nebūtu jāpiedzīvo kauns, ka viņu lokā ir tāds pamuļķis!
  • BAURIS
  • ALENS DELONS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl