Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības

91 komentārs
Trešās personas iejaukšanās dēļ izjukušas Dembovskas daudzsološās attiecības
PRIVĀTAIS ARHĪVS

10. janvāra pēcpusdienā šovu zvaigzne Aija Dembovska priecīgi ziņoja Skaties.lv, ka uzsākusi jaunas attiecības. Diemžēl 12. janvāra rītā viss beidzies. Puisis vērsās pie Skaties.lv, lai paziņotu, ka starp viņu un Aiju nekas neesot. Savukārt Aija atklāj, ka visu izjaukusi kāda trešā persona. Aijas pusē nostājies arī ”Lauku sētas” Stiflers.

Aijas Dembovskas dzīvē divu nedēļu laikā norisinājušies šova cienīgi notikumi. Vēl nesen viņa tika sazāļota un izmantota, pāris dienas pēc tam ziņoja, ka ar kādu pabučojusies un nu šis puisis taisās pie viņas ievākties, bet vēl pēc dažām dienām priecīgi stāstīja, ka beidzot atradusi mīlošu cilvēku, ar kuru šobrīd sarakstās internetā, bet kurš viņas dēļ gatavs pārvākties uz citu valsti.

”Es Latvijā vairs neatgriezīšos. Varbūt viņš brauks dzīvot pie manis uz Angliju, bet varbūt abi kopā atgriezīsimies Nīderlandē,” pirms nepilnām divām dienām priecīgi stāstīja Aija. Visu Aijas stāstu lasi TE!

Nu pie Skaties.lv vērsies pats puisis, kurš paziņojis – viņš nesaprot, kāpēc šāda ziņa, jo ar Aiju nemaz neesot pazīstams, kur nu vēl runa par kādām attiecībām!

Puisis skaidro, ka izdomājis pajokot un pēc māsas ieteikuma apstiprināt attiecību statusu ar slaveno Dembovsku. Taču Aija humoru uztvērusi nopietni un nopriecājusies, ka atrasts īstais, steidzot ziņot faniem.

”Es Aiju pat nepazīstu,” skaidro puisis.

Pie Skaties.lv vērsās arī pati Aija, kura jau nojautusi, ka izredzētais varētu nākt klajā ar šādu versiju. Aija skaidro, ka puisis visdrīzāk nobijies no publicitātes un tai sekojošiem komentāriem, taču neesot gluži tā, ka abi ir svešinieki – sarakstē abi apmainījušies ar mīļvārdiņiem un draiska satura attēliem.

”Nezinu, kā man tagad viņu saukt – bijušais vai esošais puisis. Taču tas, ka viņš mani nepazīst, nu gan nav taisnība,” uzsver Aija.

Lai apliecinātu savu taisnību, Aija atrāda Skaties.lv ekrānuzņēmumus no abu sarakstes, kurā redzams, ka abiem tiešām bijušas visai tuvas attiecības. Kā var pastāstīt Aija, visu izjaukusi kāda trešā persona, kura iejaukusies stāstā. Meitene apņēmusies par šo vairs nerunāt un dzīvot tālāk augsti paceltu galvu, taču, ja vajadzēs, viņa gatava atklāti stāstīt par trešās personas nodevību. Meiteni aizstāvēt apņēmies un to, ka ir Aijas pusē, apstiprina arī ”Lauku sētas” Stiflers Normunds Sakovičs.
91 komentārs