Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota

Naktī no 29. uz 30. decembri par to, ka klubā, iespējams, sazāļota un seksuāli izmantota, ziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura jau vairākus mēnešus slēpa, kurā valstī atrodas, izlēmusi beidzot atklāt kārtis. Aija paziņo, ka atrodas Anglijā un nepatīkamais incidents noticis vienā no vietējiem bāriem. Aija no notikušā guvusi mācību un Jaungada naktī kokteiļus baudījusi uzticamu cilvēku kompānijā.

Atpakaļ uz rakstu

92 komentāri

 • Keet

  Keet

  Derby tas ir normāli, ja padauzas sazāļo un piesmej...tāds kontingents. Derby ir vietējais mauku, narkomānu perēklis
 • Ilze

  Ilze

  Nekad neidomājos, ka šo komentēšu, zinot viņu (viņa ir pabijusi ainažu psihoneiroloģiskajā klīnikā) dēļ savas uzvedības ne garīgajām slimībām, es jebkuram dotu 1000 euro uz derībām ,ka viņa 100% ir apzagusi cilvēkus no cita raksta,kur dzīvoklis bijis apzagts, viņa nemazgājās reāli smird pa gabalu - es to nesaku dēļ naida, es to saku,jo tas tā reāli ir - man žēl to puisi ,kurš viņu ''tipa šantažē'' , man nav skaudības, es ar lepnumu varu atzīt, ka esmu pabeigusi Latvijas Jūras Akadēmiju, vienkārši cilvēkus žēl un viņu nervus, es nepoprogandēju homoseksualitāti, bet viņa atļāvās manai labai draudzenei draudēt,ka uzbrukšot ar veselu baru, kas esot bijis ar Aiju pie ''Origo'', godīgi, par to vien, ka atļāvās un,ja tu to lasi mīļo Aijiņ tad zini ,kura tā ir un varu brīdināt,ka Anglijā viņai pieder sava apsardzes firma, pat ,ja nonāksi manos nagos es izdarīšu visu, lai tu nonāktu beidzot policijas redzeslokā :) Es vēlējos uzrakstīt, jo nevaru ciest, ka viņa iedomājusies no sevis zvaigzni. AIJA ''Porno industrijās cilvēki seko līdzi higiēnai!'' Ha, viņa taču esot lielījusies,ka esot jaunsardzē gājusi, nu kur var tādus brīnumus izdomāt? Man visu pastāstija mana draudzene, pilnīgi visu, ka arī pati mīl panarkoties un ,ka lūdz palīdzību cilvēkiem tā vietā lai savu dirsu pakustinātu ir reāls kauns, NEGODS, TIK VARENA , draudēt uzbrukt vienai meitenei ar veselu baru un plus vēl publiski aptraipīt cilvēku priekšā par to, ka esot homoseksuāla (patiesībā biseksuāla) ,bet nu tikuntā tas ir par traku. Es ceru, ka mēdiji šo izlasīs un viņa dabūs iekšās. NAV NAUDAS? EJ NOPELNI ZVAIGZNE. HA. Un puiši lai cik jums būtu grūti ,tad vismaz labāk kādai ar maisu uz galvas ,ja lielākas izredzes neatļauj, bet ar šito gremlinu karalieni labāk izvairieties pat sarunāties! Ir tā vērts ietaupīt naudu uz sts, hepatītu un aids profilaksēm, ārstēšanu! Laidara vārti ir un paliks laidara vārti!
 • Dusmas

  Dusmas

  Da kam tas intresē ne jau mani ,labāk uzrakstīet ko normālāku nevis tik stulbas lietas ka ši jo galīgi garām !!!!
 • Dzintars Upenieks

  Dzintars Upenieks

  Galviņā tukšums!!!To jau viņa pierādīja te pat Latvijā!!Vienu vārdu sakot PADAUZA!!
 • ..
 • Rrrrrr

  Rrrrrr

  Par to kad viņa kko pastasta skaties lv un uztaisa rakstu par viņu, vinai samaksā 150€ drosvien speciāli visu so izdo.ā lai būtu nauda par ko dzert????
 • Krista Kristiāna Kreita

  Krista Kristiāna Kreita

  Vnk vinai uzmanibas deficits ja jau grib lai vinu publice interneta. Mamina laikam berniba par maz samiloja. :D
  • Signe Ķerūda

   Signe Ķerūda

   Krista Kristiāna Kreita un stulbakais ir tas, ka vinai pasai ir berninsh un ja ta turpinas - berninam viss naaks paar galvu - cik vina mamma ir forsha ?
 • Krista Kristiāna Kreita

  Krista Kristiāna Kreita

  Labak beidzam visu so rakstit par to Aiju. Nabadzite lasot vel nedod dievs pakarsies. Cik tadu nau dzirdets. :D
 • Simona Ciepa

  Simona Ciepa

  Nu vai tiesam meiten nav prats ! ? preskam par sevi vispar jaadod kads komentars ! Gribi dzivot laimigi dzivo , bet ar visu so kas tev dzive ir noticis nebeigsies labi. Ceru kad Jaunais gads iesaksies Tev savadaks ! Bez visiem saviem , uki uki !
 • Marite Mellupe

  Marite Mellupe

  Vai tik nav káda radiniece manai skolasbiedrenei ar tádu pat uzvárdu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!