Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota

92 komentāri
Dembovska beidzot atklāj, kur atrodas un kurā bārā sazāļota un izmantota
SKATIES

Naktī no 29. uz 30. decembri par to, ka klubā, iespējams, sazāļota un seksuāli izmantota, ziņoja ”Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura jau vairākus mēnešus slēpa, kurā valstī atrodas, izlēmusi beidzot atklāt kārtis. Aija paziņo, ka atrodas Anglijā un nepatīkamais incidents noticis vienā no vietējiem bāriem. Aija no notikušā guvusi mācību un Jaungada naktī kokteiļus baudījusi uzticamu cilvēku kompānijā.

30. decembrī Aija uzticēja Skaties.lv savu nakts ballītes šausmu stāstu. Visu stāstu un kadrus no sarakstes skati TE!

”Biju klubā, un no viena vienīga kokteiļa man palika pilnīgi melna bilde,” pastāstīja Aija. Viņa no rīta pamodusies, nesaprotot, kas ar viņu noticis, bet sociālajos tīklos rakstījis kāds vīrietis, kurš brutālā manierē pieprasījis seksu un centies meiteni šantažēt ar kādu it kā uzņemtu video.

Aijas talanta cienītāji metās spriest, kur gan tādas briesmu lietas ar meiteni notikušas un vai Aija atgriezusies Latvijā, kur fani izmantojuši viņas labvēlību. ”Lauku sētas” zvaigzne izlēmusi kliedēt baumas – viņa Skaties.lv apstiprina, ka atrodas Anglijā.  30. decembra nakts nelāgie notikumi risinājušies vienā no bāriem Londonas apkaimē. Tur Aija arī sagaidījusi Jauno gadu un uz Latviju atpakaļ pagaidām braukt netaisās.

Latvijā nekas tāds nenotiktu! Foto: kā Aija plosās Rīgas klubos

Vecgada vakars meitenei pagājis mierīgu sirdi – šantažētājs pēc Aijas vēršanās pie Skaties.lv mitējies un licis meiteni mierā. Tiesa, ir vēl daudz neskaidrību par to, kas un kā vainas dēļ ar Aiju noticis naktī no 29. uz 30. decembri, ko meitene apņēmusies noskaidrot.

Aijas padomus meitenēm, kuras iet ballēties, lasi TE!

No notikušā Aija guvusi skarbu mācību, tiesa, tas nenozīmē, ka meitene būtu iebiedēta. Nākamajā vakarā pēc iespējamās sazāļošanas Aija jau atkal devusies ielās, lai pavadītu veco gadu. Tiesa, šoreiz viņa bijusi uzmanīgāka.

”Alkoholu 31. decembra vakarā lietoju minimāli. Un devos svinēt ar kompāniju, ar kuru jutos droši,” stāsta Aija.
92 komentāri