34 komentāri
Dāmas, saturieties! Latvijas Stiflers cierē pēc meitenes
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Lauku sētas” atlasē spoži uzmirdzējis celtnieks Normunds no Aizkraukles jeb latviešu Stiflers. Meitenes, mums, ir labas ziņas – atraktīvais puisis ir brīvs un gatavs Stiflera šarmu likt lietā, lai savaldzinātu jūs!

Stāstu par Stifleru lasi šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas latviešu Stiflers, viņš, iejūtoties ”Amerikāņu pīrāga” zvaigznes ādā, iet līdz galam, kas nozīmē arī to, ka Normunds ir tikpat draisks un kārs uz dāmām kā filmas zvaigzne.

“Ja iekļūšu šovā, varbūt arī izdodas ar kādu no meiteņu komandas iepazīties,” Skaties.lv vienu no saviem mērķiem atklāj latviešu Stiflers.

Uzmanību! Latviešu ”Stiflers” darbībā

26 gadus vecais puisis ir brīvs kā putns – strādā celtniecībā, spēcīgs – viņam nav problēmu pacelt un uz rokām panēsāt nevienu daiļavu. Startējot ”Lauku sētas” atlasē, Normunds novērojis, ka pieteikušās ļoti simpātiskas meitenes.

Nu atliek cerēt, ka viņas ir brīvas un visi kopā tiks šovā, kur Stiflers gatavs iet uz pilnu klapi – gan strādāt, gan mīlēt!

“Viss var būt! Esmu faktiski brīvs. Un, ja iekļūšu šovā, man padomā gājieni Stiflera stilā,” intrigu uzkurina atraktīvais puisis.

Foto: ”Lauku sētas” atlases dalībnieki

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl