Dāmas, saturieties! Latvijas Stiflers cierē pēc meitenes

34 komentāri
Dāmas, saturieties! Latvijas Stiflers cierē pēc meitenes
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Lauku sētas” atlasē spoži uzmirdzējis celtnieks Normunds no Aizkraukles jeb latviešu Stiflers. Meitenes, mums, ir labas ziņas – atraktīvais puisis ir brīvs un gatavs Stiflera šarmu likt lietā, lai savaldzinātu jūs!

Stāstu par Stifleru lasi šeit!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas latviešu Stiflers, viņš, iejūtoties ”Amerikāņu pīrāga” zvaigznes ādā, iet līdz galam, kas nozīmē arī to, ka Normunds ir tikpat draisks un kārs uz dāmām kā filmas zvaigzne.

“Ja iekļūšu šovā, varbūt arī izdodas ar kādu no meiteņu komandas iepazīties,” Skaties.lv vienu no saviem mērķiem atklāj latviešu Stiflers.

Uzmanību! Latviešu ”Stiflers” darbībā

26 gadus vecais puisis ir brīvs kā putns – strādā celtniecībā, spēcīgs – viņam nav problēmu pacelt un uz rokām panēsāt nevienu daiļavu. Startējot ”Lauku sētas” atlasē, Normunds novērojis, ka pieteikušās ļoti simpātiskas meitenes.

Nu atliek cerēt, ka viņas ir brīvas un visi kopā tiks šovā, kur Stiflers gatavs iet uz pilnu klapi – gan strādāt, gan mīlēt!

“Viss var būt! Esmu faktiski brīvs. Un, ja iekļūšu šovā, man padomā gājieni Stiflera stilā,” intrigu uzkurina atraktīvais puisis.

Foto: ”Lauku sētas” atlases dalībnieki

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl